Aldığım kulaklıkların hepsi düşük ses veriyor

DDU ile ses sürücünü silip Microsoft Store'dan Realtek Audio Control kur.

Ne kadar ses uygulaması varsa kaldır başka.

Ayrıca profil fotoğrafını değiştir. Siyasi profil fotoğrafı cezası verebilirler.
Realtek Digital Output var ama o ne bilmiyorum. Bir de o çalışmıyor. Sadece Realtek Audio Console var. DDU dediğiniz şey ekran kartı sürücüleri için de geçerli değil mi? Deneyip hemen geliyorum. Ama kulaklıkları iade ettiğim için deneyebileceğim bir kulaklık yok denebilir.

Yeniden başlatma tuşuna basarken Shift'e basılı tutun. Mavi bir yer gelecek, oradan güvenli moda girin. Tam yerini hatırlamıyorum.
Güvenli moda alıp sildim fakat hala gözüküyor. Ses ayarı olarak da Kulaklıklar (High Definition Audio Device) ve Dijital Ses (S/PDIF) (High Definition Audio Device) var. Hala yeni ses sürücüsünü yüklemedim. Ne yapmalıyım? Eski kulaklığımın sesi daha da azaldı. Nerede yanlış yapmış olabilirim?

Dosya Ekleri

• ddu.png
    ddu.png
    54,8 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Son 2 aydır kulaklık problemi çekiyorum ve artık kabak tadı vermeye başladı. Logitech Pro X ve HyperX Cloud Alpha s ürünlerin kendine ait ses kartları var. Ama 3'üncü deneyişim olmasına rağmen aynı problemi yaşıyorum. Düşük ve boğuk ses var hepsinde. Toplamda Pro X'i 2, Alpha'yı 1 kere aldım. Pro X'leri iade ettim. Bugün Alpha s geldi ve onda da aynı problem var. Yarın iade ediyorum. Anakartımın ses kartını kullanmadığı için ondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Anakartımın ses kartı ALC1200. Bu gerçekten kötü bir şans mı yoksa bir problem mi var? Gerçekten uyku girmez oldu artık çok moralim bozuldu. Kendi yazılımlarını yükleyip, güncelleyip ayar yapmama rağmen sonuç değişmiyor. Ekolayzır apo ya da VoiceMeeter gibi şeyler denemek istemiyorum. Orijinal seslerinin yüksek olduğunu biliyorum. Herkeste cayır cayır çalışan kulaklıklar bana gelince "heğğğh" oluyor. Sorunun çözümü nedir bilen var mı?
Kulaklığı diğer bilgisayarlara takıp denediniz mi? Sorun sizin kulağınızda olabilir Allah korusun.

Yeni konular

Geri
Yukarı