Aldığım mekanik klavyeyi iade edemiyorum

bkryldzi5

Hectopat
Daha fazla  
Sinerji Bilgisayar'dan mekanik klavye aldım. Sadece 5 dakika kullandım. Redragon K568 RGB yazıyor ve bana gelen Rainbow aydinlatma. Ben şimdi ne yapacağım? İade almiyorlar. Bir de yan odada ablam var. Bu klavye kullanma şansım yok. Arkadaşin tavsiyesi üzerine aldım. Çok sesliymis.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alırken hiç mi bakmadın hocam blue switch olduğuna? İncelemeden aldınız sanırım, arkadaşın da böyle bir sorun yaşayacağını düşünmemiş ve önermiş sanırım.

İade hakkınız var, itiraz edin.

İnternetten aldıysanız 14 gün içinde iade hakkınız var. Mağazadan aldıysanız bu hakkınız yok. Firmanın keyfine kalmış.

İade şartları sağlandığı takdirde "seve seve" alırlar. Cayma hakkı diye birşey var. 14 gün içinde iade edilebilir. Sebep sorarlarsa beğenmedim demeniz yeterli. Ürüne veya ambalaja zarar vermediyseniz, tüm kutu içeriğini yerleştirip gönderin. Kabul edilmezse tüketici hakem heyetine başvurun.

Sinerji Bilgisayar'dan mekanik klavye aldım. Sadece 5 dakika kullandım. Redragon K568 RGB yazıyor ve bana gelen Rainbow aydinlatma. Ben şimdi ne yapacağım? İade almiyorlar. Bir de yan odada ablam var. Bu klavye kullanma şansım yok. Arkadaşin tavsiyesi üzerine aldım. Çok sesliymis.
Böyle saçma bir şey olamaz. İade almak zorundalar. Dava açacağım falan diyip gözlerini korkutun. Belki uğraşmak istemezler. Ama saçmalık yani

İnternetten mi aldınız?

İnternetten mi aldınız?

Evet internetten aldim.

Böyle saçma bir şey olamaz. İade almak zorundalar. Dava açacağım falan deyip gözlerini korkutun. Belki uğraşmak istemezler. Ama saçmalık yani.

Kutuyu açtığınız için iade alamayiz diyor ve siteye kocaman RGB yazmışlar bana gelen Rainbow aydinlatma diyorum Rainbow aydınlatmada RGB diyor.

İade şartları sağlandığı takdirde "seve seve" alırlar. Cayma hakkı diye bir şey var. 14 gün içinde iade edilebilir. Sebep sorarlarsa beğenmedim demeniz yeterli. Ürüne veya ambalaja zarar vermediyseniz, tüm kutu içeriğini yerleştirip gönderin. Kabul edilmezse tüketici hakem heyetine başvurun.

Kutuyu açtınız alamayiz diyorlar ya THH şikayette bulunacağım.

Evet internetten aldim.

Kutuyu açtığınız için iade alamayiz diyor ve siteye kocaman RGB yazmışlar bana gelen Rainbow aydinlatma diyorum Rainbow aydınlatmada RGB diyor.

Kutuyu açtınız alamayiz diyorlar ya THH şikayette bulunacağım.
İnternetten yapılan alışverişlerde sebep göstermeksizin cayma hakkınız var. Cayma hakkının istisnalarına bu ürün girmiyor. Cayma hakkınızı kullanmak istediğinizi firmaya bildirdiğinizi belgelemeniz lazım. Eposta ile talebinizi bildiriniz. İlgili süreler dolduğunda talebiniz karşılanmaz ise tüketici hakem heyetine ilgili belgeler ile başvurunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı