Aldığım ürün 10 gündür ist. Uluslararası Pim'de bekliyor

Etzzel

Hectopat
Aliexpress'ten iki adet alışverişim oldu ikisi de 1 hafta bile sürmeden Türkiye'ye gelmesine rağmen ürünler 10 gündür İstanbul Pim'de bekliyor. Bu durum normal mi? Benimle aynı ürünü alan arkadaşımın ürünü teslim edildi ancak benim ürünüm halen bekliyor. Herhangi bir işlemde yapılmıyor.

1. ürün takibi: Takip için tıkla...
2. ürün takibi: Takip için tıkla...

Süreç nasıl hızlanır acaba? Dilekçe vermek istedim PTT'de herhangi gibi bir değişiklik olmaz boşuna yazmış olursun dediler.

Bugün gelmiş görünüyor PİM'e kargonuz. Herhangi bir hızlanma olmaz ancak birkaç güne kontrolden çıkar.

Şuanda birisinde güncelleme oldu, konu açtığımı gördüler herhalde. Kaç gündür bekliyorum ancak bir gelişme yok maalesef en son çare burada başına gelen arkadaşlara sorayım dedim.

Şuanda birisinde güncelleme oldu, konu açtığımı gördüler herhalde. Kaç gündür bekliyorum ancak bir gelişme yok maalesef en son çare burada başına gelen arkadaşlara sorayım dedim.
Aynen hocam orada Technopat destek timi var. Recep hocamın desteği ile açıldı. Technopatta konu açınca kargoyu hemen teslim ediyorlar. Emin ellerdesiniz.

Aynen hocam orada Technopat destek timi var. Recep hocamın desteği ile açıldı. Technopatta konu açınca kargoyu hemen teslim ediyorlar. Emin ellerdesiniz.

Mübalağa yaptığımı anladığınızı varsayarak bu yanıtı verdiğinizi düşünüyorum aksi halde üzülürüm. 😁
++
Güncel ++

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı