Aldığım uyarı hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Peach

Hectopat
Selam, dün aldığım uyarı için konuyu açıyorum. Zira raporlama yaparken dönüş gelmiyor ve bir cevap alamıyorum. Birkaç gün önce bir yorumumu silinmesi için raporlamıştım. Bunun üzerine ardından uyarı aldım. Uyarı için bir sorunum yok. Ayrıca aldığım uyarı zaten doğru. Uyarı atmasını biliyorsunuz ama raporladığım yorumum için bir dönüş sağlamadınız.

Dolayısıyla silinir mi veya silinmez mi diye bilemedim. Soruma bir cevap alamadım bu sebepten zaten. Uyarıdan 2-3 gün sonra tekrar raporladım aynı yorumu. Zira önceden raporladığım bildirim için bir dönüş alamamıştım. Her neyse, bu sefer dönüş sağlandı lakin gereksiz rapor uyarısı ile beraber ceza aldım aynı zamanda. Önceki raporladığım bildirime uyarı vermekle beraber dönüş sağlasanız zaten aynı şeyi 2 kere raporlamak zorunda kalmazdım. Uyarı verdiklerinden dolayı raporu doğrudan habersiz reddettiler veya unuttular diye düşündüm. Dolayısıyla tekrar raporladım. Verilen son uyarının yanlış ve haksız yere verildiğini düşünüyorum.

Not: Konunun onaylanma ve cevaplanma işlemini @MF tarafından yapılmasını istiyorum. Çünkü uyarıyı veren moderatörler zaten aynı mantık ile cevap verecektir.

Raporlarınıza dönüş yapma gibi bir zorunluluğumuz yok. İnceliyoruz zaten. Raporunuzda mesajınızın silinmesini istemişsiniz. Biz de silmedik, silinmediğine göre raporunuzun reddedildiğini anlamanız lazım. Aynı raporu tekrar gönderdiniz ve rapor sistemini meşgul ettiniz. Uyarınızda bir problem yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı