Aldığım "yasa dışı içerik" uyarısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tuğra Akın

Decipat
Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11400h Rtx 3060 6 Gb laptop
Geçenlerde biri (2004) GTA San Andreas'ı nereden orijinal indirebilirim diye bir konu açmıştı. Ben de orijinali yok korsan indirmek zorundasınız demiştim. Güvenilir site atmamı isteyince attım ve bundan yasaklama aldım. Kurallarda yazıyor orijinal satılmayan oyunların korsan linki atılabilir diye.

Bunu konu alan bir konu açtım ve bu sefer uyarı aldım. GTA San Andreas Remastered versiyonu var ondan dolayı uyarı aldınız dedi de arkadaş, adam Remastered versiyon istememiş ki. Hadi var adamın PC'si kaldırmıyor veya nostalji yapmak istiyor ondan GTA San Andreas oynayacak. Oyunda orijinal alınmıyor. Remastered hali alınıyor olsa bile onu oynamak istemiyor. Moderatörler acilen bu ban işine bir çözüm bulmalılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinali olmayan bir oyun için korsan bağlantı atamazsınız. Orijinali satılmadığı için farklı yerlerden oynayabileceğini söylemenizde bir problem yok ancak korsan bağlantı paylaşmanız ve site ismi vermeniz durumunda uyarı almanız normal.

Kurallarda yazıyor orijinal satılmayan oyunların korsan linki atılabilir diye.
Ayrıca böyle bir şey yok. Orijinali satılmadığı için korsan bağlantı verilemez. Verdiğiniz ve bildiğiniz bilgi yanlış. Oyun hiçbir yerde satılmıyorsa yaşanan hatalar için teknik destek verilebilir ancak oyunun korsan indirme bağlantısı verilemez.

Kural 19: Korsan içeriklere link vermeyin, istemeyin, orijinal kullananlara hakaret etmeyin. Korsan oyunlara teknik destek vermek bazı istisnai durumlar hariç yasaktır. Bu istisnalar:
  • Kullanıcının ilk konusu.
  • Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyor.
  • Kullanıcı ilk kez korsan konusu açacaksa ve bu konuda da sistemsel bir sorun söz konusuysa destek verilebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı