Aldığınız en garip disiplin cezası neydi?

Aslında ben disiplin cezası almadım ama bizim sınıfta sosyal hocası vardı 5.sınıfta kitabın bir yerini yırttım diye kafama vurdu bende şikayet ettim 1 tane uyarı aldı zamanında 2 tane daha varmış ondan 1 2 ay sonra emekli oldu olmasaydı işten atılacaktı.

Disiplin cezası almadık ama 5. sınıfta cinlerle kafayı bozan bir arkadaşım vardı. Okulun arkasında boş bir bahçeli ev vardı. Orada cin gördüğünü falan söylüyordu. Bizi de inandırıyordu. Sınıfımızın ispiyoncusu bunu duyunca hocaya söylemişti. Din hocası bizi öğretmenler odasına götürüp hem azarlamış, hem disiplinle tehdit etmiş, hem de öyle bir şey olmadığına dair uzun bir nutuk çekmişti.

Ceza sebebine ne yazılacak çook merak ediyorum. Ya kardeşim derste yapılır mı hiç.
Adam ne yapsın be hocam belki de dayanamadı.
Ben yemedimde arka sıramdaki arkadaş yemişti
arkadaş arka sırada
Mastürbasyon yapmıştı
Bence huyunu biliyosa ön tarafa oturtsaydınız kendini tutardı.
Hala devam mı bıraktı mı?

Ben yemedimde arka sıramdaki arkadaş yemişti
arkadaş arka sırada
Mastürbasyon yapmıştı

Ceza sebebine ne yazılacak çok merak ediyorum. Ya kardeşim derste yapılır mı hiç.

Adam ne yapsın be hocam belki de dayanamadı.

Bence huyunu biliyorsa ön tarafa oturtsaydınız kendini tutardı.
Hala devam mı bıraktı mı?

İhtiyaç hocam gülmeyin zaten okuldan atıldı aklıma şey geldi dağda çeken terörist

Endüstri Meslek liselinde okumuştum 1 sene. Sınıfımda kız vardı (zaten 1 tane kız vardı) "Kanka bu gün benden yakışıklı olmuşsun" dedim diye uyarı almıştım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı