Aldığınız herhangi bir oyun bedava olsaydı ne hissederdiniz?

Kanka bence sıkıntıların olabilir. Oyunu 1 2 hafta önce almışsın oynamışsın kaybettiğin bir şey yok. Bu mantıkla hayatta satın alıp da daha sonra değerini kaybeden ürünlerin listesini çıkarsan kendini kesersin. Ayrıca bahsettiğin tutar 40 50 lira ne bilim. Bi 300 500 liralık oyun olsan eyvallah da.

Oldu da. Bir gün steam indirimlerinden aldığım bir oyunu aldıktan 2 hafta sonra Epic kütüphanemde gördüm. Param boşa gitti diye 1 dakika üzüldüm sonra aman salla dedim bitti.

Arkadaşlar abartmayın. Evet, paranız biraz boşa gitmiş oluyor ama bu hep olur.

Hayatınızda aldığınız her şeyi en ucuz miktara mı alıyorsunuz? Hayır. Hiç mi kazık yemediniz? Belki yaşınız cidden çok küçükse hayır ama "kazık yedim yahu" diyeceğiniz bir olay illaki yaşarsınız bence.

Payday'in ilk oyunu Steam'de ücretsiz olmuştu bir ara. Ondan 1 hafta önce falan Technopat'ta birisi bana hediye etmişti. Bir yandan üzülmüş olsam da arkadaşlarımın da kolayca elde etmesi ve onlarla oynayabilmek güzeldi.
Payday 2'de de ben aldım, hatırı sayılır süre sonra bayağı bir ucuz oldu. Yine arkadaşlarım aldı. Ben de DLC aldım. Beraber oynadık.

Ama şuna üzüldüm. The Long Dark çok güzel oyundur. Yıllar önce alıp birkaç kere hikaye modunu bitirdim, diğer modları da uzun saatlerce oynadım. Epic'te ücretsiz oldu ve ülkede satın almış olan tek kişi ben miyim, diye düşünmeme sebep oldu. Herkes güzel oyun demesini biliyor ama indirimde 10-15 lira civarın düşen bir oyunu almıyor. Anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı