Aldığınız herhangi bir oyun bedava olsaydı ne hissederdiniz?

Sevinirdim çünkü aldığım oyun genellikle değerli bir oyundur ve bu sanat eserinin ücretsiz olup herkesin kullanabilmesi güzel olurdu. Verdiğim paraya da acımazdım.

Cebinizde 40-50 TL var ve bu parayı gidip bir oyuna veriyorsunuz ve bu oyunlar sizi pişman etmeyecek oyunlar. Fakat 1-2 hafta içerisinde bu oyunlar ücretsiz oluyor, nasıl hissederdiniz? Sorum bu ben bunu yaşamaktan çok korkuyorum, sizce bu üzücü bir şey mi?

Birkaç ay önce Darkest Dungeon almıştım Steam'den. Yakın zaman da Epic Games dağıttı. Zengin olduğum için bir şey hissetmedim demeyi çok isterdim ama öyle olmadı. Epic Games benim oyunlarımı dağıtmaktan vazgeç dedim. Oda tamam abi dedi.:D

kazıklanmak.png

Bir oyuna biçtiğin fiyat baremine bağlı. Maddi durumuna da bağlı. Eğer son paranı veriyorsan ve bu yaptığın seni zora sokacaksa aşırı üzülürsün. Bir çok etken var. Ben üzülürdüm ama kahrolmazdım yani ne yapalım. Kahrolacak daha önemli şeyler var örneğin hayatım.

Bir ara GTA V ücretsiz oldu diye kuduran arkadaşlar vardı, yaptıkları çok yanlış bir davranıştı.

Ben kesinlikle bu tip bir tepki göstermem. Fakat yeni aldığım için üzülürdüm.

Eğer oynama saatim 2 saati geçmediyse iade ederdim bu arada.

Geri
Yukarı