Aldığınıza pişman olduğunuz oyunlar

Hocam, 500 oyun ne demek? Sizin hesap, Japon pazarına dönmüştür. 😂
Japon pazarını bilmem de Japon oyunlarının çoğu var. NieR Replicant oynuyorum şu sıralar. :D

Ayrıca sevmediğim oyunlar arasında Counter-Strike: Global Offensive de var. Vurulurken kaplumbağaya dönüşmek cidden aşırı sıkıcı.

Japon pazarını bilmem de Japon oyunlarının çoğu var. NieR Replicant oynuyorum şu sıralar. :D

Ayrıca sevmediğim oyunlar arasında Counter-Strike: Global Offensive de var. Vurulurken kaplumbağaya dönüşmek cidden aşırı sıkıcı.

Laptop son zamanlarda yavaş yavaş ömrünün sonlarına geldiği için CS falan da oynayamıyorum. Normalde 200 saatim vardı.

Aldığınız ve sevmediğiniz oyunlar neler?
Speed Thief diye bir zımbırtı. Açık konuşmak gerekirse ne amaçla aldığımı bile hatırlamıyorum.

YouTube ve muadili yayın platformlarında, iki kıytırık videonun dışında oynanış videosu bile yoktu hatırladığım kadarıyla. Zamanında, belleğimde kaldığı kadarıyla bir tane vardı; 25 görüntülenmeli, 240P kalitede yayınlanmış, tek yoruma sahip bir videoydu.

Yorumda -yalan olmasın- "‎The worst game, I played in my childhood" gibi bir cümle yazılıydı. ‎:D

Rainbow Six Siege diyebilirim sanırım. Arkadaş olmadan sarmıyormuş. Beni sarma ihtimali kalmadı pek o yüzden
Hocam, onun için arkadaş grubu gerekli, 4-5 kişi lazım, oyunu oynayabilmek için, yoksa güzel oyun.

American Truck Simulator ve PUBG.

Yeni konular

Geri
Yukarı