Aldığınıza pişman olduğunuz oyunlar

Zamanında merak edip Accident diye bir oyun almıştım. Oyun güzeldi, aracıyla kaza yapan insanları sıkıştıysalar sıkıştıkları yerden çıkarıp ilk yardımlarını uyguluyorduk. Oyunu 3 saatte bitirince aldığıma pişman oldum çünkü bölüm sayısı azdı ve çabuk bitmişti. İade etmeyi denedim fakat 2 saati geçtiği için iade kabul edilmedi.

PUBG, GTA 5 üniversiteye geçince arkadaş edinir oynarız diyordum. Tahmin edebileceğiniz gibi dediğimle kaldım. Yurttaki arkadaşlar Europe Universalis 4 aldırdı. Bunu da beğenmediğim için boşa almış oldum 😄

Eu4

Nedeni ise 2 ayda 200 saat oynamam. Eğlendirdi ama bu vakitte kendime daha çok yararlı şeyler yapabilirdim.

Frostpunk diyeceğim. Çünkü bu oyun lanetli. Ne zaman Geforce Now açsam direkt karşıma çıkıyor. Kitaplığımdan kaldırmama rağmen alt kısımdaki önerilerde çıkıyor veya Steamden bir şeye bakacağım karşıma çıkıyor. Abi yeter, sal beni. Gördüğümde de oynamak istiyorum. Her ne kadar oynayıp bitirsemde beni kendine çekmeyi başarıyor.

Fall Guys olabilir. Hype'a kapılıp almıştım ama birkaç saat oynadıktan sonra daha da yüzüne bakmadım. O paraya iskender yerdim.

Fallout New Vegas aslında 17 saat oynadım ama verdiğim parayla seveceğim başka oyunlar alırdım.

Geri
Yukarı