Aldığınıza pişman olduğunuz ürünler nelerdir?

Telefonun orijinal kablosu kopunca (iPhone şarj aletleri sağ olsun.) 300TL vermek istemedim ve A101'dekilerden, internetten, benzinliklerden sayısız kablo aldım hepsi bozuldu. En son aldığım 5 aydır dayanıyor en dayanıklı bu çıktı. Bakalım ne zaman bozulacak. Pişman olma sebebim ise şu an hepsinin parasını toplasak belki orijinalini alabilirdim 😒

Bi de ayakkabı konusu var markasını hatırlamıyorum ama babam kendine almış baya da pahalı bir ayakkabı ona küçük gelmiş bana verdi. Ben de bisiklet sürüyorum pedallar metal. Ona basa bas ayakkabının altı soyuldu, yırtıldı. Ama zarar verecek derece bir şey yapmıyordum. Eski ayakkabılarımda hiç başıma gelmemişti. Aldığım için değil ama kullandığım için pişmanım 😁

Telefonun orijinal kablosu kopunca (iPhone şarj aletleri sağ olsun.) 300TL vermek istemedim ve A101'dekilerden, internetten, benzinliklerden sayısız kablo aldım hepsi bozuldu. En son aldığım 5 aydır dayanıyor en dayanıklı bu çıktı. Bakalım ne zaman bozulacak. Pişman olma sebebim ise şu an hepsinin parasını toplasak belki orijinalini alabilirdim 😒

Bi de ayakkabı konusu var markasını hatırlamıyorum ama babam kendine almış baya da pahalı bir ayakkabı ona küçük gelmiş bana verdi. Ben de bisiklet sürüyorum pedallar metal. Ona basa bas ayakkabının altı soyuldu, yırtıldı. Ama zarar verecek derece bir şey yapmıyordum. Eski ayakkabılarımda hiç başıma gelmemişti. Aldığım için değil ama kullandığım için pişmanım 😁
Baseus kablo alın hocam. Güzel oluyorlar. Anker ya da Spigen de olabilir.

Merhaba arkadaşlar. Bugüne kadar aldığınıza pişman olduğunuz ürünler nelerdir? Ürünlerden kastım hem fiziksel ürünler hem de oyun gibi sanal ürünler.

Benim aldığıma en çok pişman olduğum ürün SanDisk Ultra 128 GB MicroSD hafıza kartı. Aldıktan 1 gün sonra durduk yere sürekli kendi kendine dosya sistemi bozulmaya başladı. Her 1-2 günde bir sürekli başıma geldiği için de 14 günlük iade süresi dolmadan iade ettim.

Ayrıca 2014 yılında aldığım SanDisk Cruzer Blade 8 GB USB bellek de beni pişman etmişti. İlk aldığımdan beri zaten Windows bu USB belleği yerel disk olarak görüyordu çünkü SanDisk çok akıllıca (!) düşünüp o dönem sattığı bütün USB belleklerini Windows To Go özellikli yapmıştı. Derken USB belleğin plastiği kırılmaya başlamıştı. Kısa sürede de çip arızası vermişti. O ürün maalesef elimde patladı ve yıllar sonra kırıp parçaladım ve çöpe attım.

Sizin aldığınıza pişman olduğunuz ürünler nelerdir?
İlk günü şarj cihazı patladı. Dükkanın içinde çekmiyordu karşı tarafın sesi az geliyordu. Şarjı bir günde bitiyordu.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2021-07-30 213508.png
    Ek Açıklama 2021-07-30 213508.png
    27,9 KB · Görüntüleme: 50
Şu anda kullandığım Logitech G700 mouse. Kablosuz diye aldım. Yıllardır kablolu kullanıyorum. Bozulsa sevinçten yeni mouse alacağım. Bozulmadı gitti.

Geri
Yukarı