Aldığınıza pişman olduğunuz ürünler nelerdir?

Ürün 1
2013 - 14 yıllarıydı... Grafiker olarak matbaada çalışıyordum. İşlerimiz aşırı yoğundu. Logitech G300 fare almıştım. İş yerinde tam işlerin sıkışık olduğu anlarda bozulmalar yapardı, dırayvır hataları verirdi baştan yüklerdim düzelirdi, sonra bir gün düzelmez oldu bende onu duvara vurup paramparça ettim ve rahatladım... Sonradan öğrendim ki sağ siviçler o seride o yıllarda hep arızalıymış. Bende karar aldım bir daha logitech marka ürün almamaya.

Ürün 2
COVID 19'un osuruktan bulaştığı açıklandıktan sonra vakumlu osuruk torbası almıştım. Kullanımı çok kolaydı, osuruk gelince torbayı totonuza tutup ipini çekiyordunuz 15 saniye boyunca osuruğu vakumluyrdu ve herkesi kovid bulaşısından koruyordu. Son aldığım 10'lu pakettekilerin hepsi delik çıkınca bir daha OSTOR marka almamaya karar verdim. Artık GAZTOR marka deneyeceğim. Umarım oda delik çıkmaz.

Son düzenleme:
İşe yaradığı sürece kullanabildiğim her ürüne şükrediyorum, neticede hepsi 10 sene sonra yanlarına bile yaklaşamayacağım ürünlerden oluşuyor.

Huawei P Smart 2021 telefon ve Logitech G203 Lightsync fare. Özellikle telefon için inceleme konusu açabilirim. Kimsenin Huawei telefon almasını istemiyorum.

Merhaba arkadaşlar. Bugüne kadar aldığınıza pişman olduğunuz ürünler nelerdir? Ürünlerden kastım hem fiziksel ürünler hem de oyun gibi sanal ürünler.

Benim aldığıma en çok pişman olduğum ürün SanDisk Ultra 128 GB microsd hafıza kartı. Aldıktan 1 gün sonra durduk yere sürekli kendi kendine dosya sistemi bozulmaya başladı. Her 1-2 günde bir sürekli başıma geldiği için de 14 günlük iade süresi dolmadan iade ettim.

Ayrıca 2014 yılında aldığım SanDisk Cruzer Blade 8 GB USB bellek de beni pişman etmişti. İlk aldığımdan beri zaten Windows bu USB belleği yerel disk olarak görüyordu çünkü SanDisk çok akıllıca (!) düşünüp o dönem sattığı bütün USB belleklerini Windows to GO özellikli yapmıştı. Derken USB belleğin plastiği kırılmaya başlamıştı. Kısa sürede de çip arızası vermişti. O ürün maalesef elimde patladı ve yıllar sonra kırıp parçaladım ve çöpe attım.

Sizin aldığınıza pişman olduğunuz ürünler nelerdir?

Rampage alquist.

Düşünüyorum, düşünüyorum.. Aklıma gelmiyor. Sanırım aldığım her şeyden memnun kaldım 🤣

Şaka bir yana gerçekten aklıma gelmiyor pişmanlık duyduğum bir ürün.. Pes 2014 PS3 orjinal CD'si diyebilirim. Başka da yok sanırım.

Edit: Hatırladım. Samsung Galaxy S3..... Hayatımın hatası... İphone 4'den geçmiştim... Eziyetti. 2 ay zor dayandım. Daha sonra İphone 5 aldım.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Bugüne kadar aldığınıza pişman olduğunuz ürünler nelerdir? Ürünlerden kastım hem fiziksel ürünler hem de oyun gibi sanal ürünler.

Benim aldığıma en çok pişman olduğum ürün SanDisk Ultra 128 GB microsd hafıza kartı. Aldıktan 1 gün sonra durduk yere sürekli kendi kendine dosya sistemi bozulmaya başladı. Her 1-2 günde bir sürekli başıma geldiği için de 14 günlük iade süresi dolmadan iade ettim.

Ayrıca 2014 yılında aldığım SanDisk Cruzer Blade 8 GB USB bellek de beni pişman etmişti. İlk aldığımdan beri zaten Windows bu USB belleği yerel disk olarak görüyordu çünkü SanDisk çok akıllıca (!) düşünüp o dönem sattığı bütün USB belleklerini Windows to GO özellikli yapmıştı. Derken USB belleğin plastiği kırılmaya başlamıştı. Kısa sürede de çip arızası vermişti. O ürün maalesef elimde patladı ve yıllar sonra kırıp parçaladım ve çöpe attım.

Sizin aldığınıza pişman olduğunuz ürünler nelerdir?

Mafia 3.

HP 14-CF2001NT. Çünkü laptop.

Yeni konular

Geri
Yukarı