Alfais 4487 HDMI to VGA dönüştürücü görüntü vermiyor

kurssss

Decapat
Daha fazla  
Merhaba geçenlerde bu ürünü aldım,

AOC marka bir monitörü bu aracı adaptör ile Tulpar T5 v20.1 model bilgisayarıma bağladım fakat görüntü vermiyor. Aynı dönüştürücü ve VGA kabloları kullanarak farklı bilgisayarları denedim ve görüntü geliyor. Aynı şekilde bu bilgisayara sadece HDMI kablosu ile bağlantı yaptığımda da görüntü geliyor. Sorun nerede ve nasıl çözeceğimi anlamadım. Yardımcı olur musunuz? (grafik ve ekran kartları güncel, BIOS vs, tüm driverlar güncel.)

Monitör:

AOC E2250SDA 22" LED monitör

AOC E2250SDA 22 LED Monitör Ürün Resmi
Ürün özellikleri: Ekran boyutu: 22 inç, çözünürlük: 1680x1050 px, tepki süresi: 5 ms, VGA, DVI...

Bilgisayar:

• Tulpar T5 v20.1
  • Intel i7-10750H-2, 60GHz.
  • NVIDIA RTX2060 6 GB GDDR6 192-BIT Refresh (2020 sürümü)
  • 15, 6" FHD 1920x1080 144Hz IPS mat LED ekran.
  • 16 GB (2x8GB) DDR4 2933MHz.
  • 512 GB Samsung PM991 M.2 SSD.

Hocam merhaba bu sorunu çözdünüz mü acaba? Bende aynı üründe aynı sorunu yaşıyorum. Sorun yaşadığım PC Monster Tulpar T7 v20.2 aynı zamanda sorun yaşadığım monitör Philips 190cw (1440x900 çözünürlük).

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba bu sorunu çözdünüz mü acaba? Bende aynı üründe aynı sorunu yaşıyorum. Sorun yaşadığım PC Monster Tulpar T7 v20.2 aynı zamanda sorun yaşadığım monitör Philips 190cw (1440x900 çözünürlük).

Hocam Tulpar serisi ile çözemezsiniz. Bu sorunun yeni nesil RTX ekran kartlarından dolayı olduğunu öğrendim daha sonradan. Maalesef hiç bir dönüştürücü işe yaramıyor. HDMI girişi olan bir monitor kullanmalısınız.

Hocam Tulpar serisi ile çözemezsiniz. Bu sorunun yeni nesil RTX ekran kartlarından dolayı olduğunu öğrendim daha sonradan. Maalesef hiç bir dönüştürücü işe yaramıyor. HDMI girişi olan bir monitor kullanmalısınız.
Hocam yardımınız için teşekkür ederim ürünü iade ettim onun yerine "Dark DK HD AMDPXVGA Mini Display Port –VGA Aktif Dönüştürücü" aldım ve mini display porttan dönüştürerek görüntüyü aktardım bir sorun yok şimdilik.

Yeni konular

Geri
Yukarı