Çözüldü Alfais Al-4592 sürücüsü nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bir bilgisayarcı ya da internet kafeden CD'deki sürücüyü USB'ye yazmasını isteyebilirsin. Donanım kimliğini verirsen sürücüyü bulmak da mümkün olabilir.

Bir bilgisayarcı ya da internet kafeden CD'deki sürücüyü USB'ye yazmasını isteyebilirsin. Donanım kimliğini verirsen sürücüyü bulmak da mümkün olabilir.

Onu düşündüm şimdi olmazsa yarın internet kafeden yapacağım. Donanım kimliğini şimdi atacağım 1 dakika.
USB\VID_0FE6&PID_9700&REV_0101
USB\VID_0FE6&PID_9700

Hocam Windows 10 için hangi dosyayı yükleyeceğiz çözemedim. Tarif eder misiniz?
INF dosyasından kurulum yapman gerek. Aygıt yöneticisinden aygıta sağ tıklayıp sürücü güncelleştir de ve bilgisayarımdan dedikten sonra RAR dosyasını çıkarttığın dizinden "XP-WIN7,WIN8,WIN10-64" isimli klasörün içindeki "RD9700.inf" dosyasını seç.

Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Dediğiniz şekilde kod10 hatası aldım bende üretici firmasını araştırdım, buldum. En sonunda atacağım linkteki driver ile işi çözdüm. Buradan indirebilirsiniz.
1638713608074.png

INF dosyasından kurulum yapman gerek. Aygıt yöneticisinden aygıta sağ tıklayıp sürücü güncelleştir de ve bilgisayarımdan dedikten sonra RAR dosyasını çıkarttığın dizinden "XP-WIN7,WIN8, Windows 10-64" isimli klasörün içindeki "RD9700.inf" dosyasını seç.

Merhaba bende Windows 8.1 kullanıyorum ben nasıl kuracağım hortlatıyorum kusura bakmayın ama başka kaynak bulamadım.

Geri
Yukarı