Algılayıcı (stmicroelectronics 3D accelerometer) hatası

Asayls

Hectopat
STMicro Electronics hatası.png

Sistemimdeki aygıtlardan biri böyle hata veriyor, galiba diskle alakalı bir şeymiş. Diskimin türü görev yöneticisinde HDD olarak geçiyor. Bir de her bilgisayarı açtığımda Intel Rapid depolama teknolojisi diye diskle alakalı bir uygulama açılıyor. Bu hatanın çözümünü bilen yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi de ben gerçekten hiç düşürmedim.
Düşürdün demedim ki. Parça onu anlamaya yarıyormuş.

HDD ise ekran görüntüsünün aygıt yöneticisi olduğunu düşünürsek otomatik güncellemeyi deneyin. Olmuyorsa donanım kimliği ile konu açın.

Buraya göre sistemde sadece SSD varsa Denetim Masası'ndan ilgili programı sil gitsin. HDD ile alakalı bir şeymiş.

Yaptığı şey ise cihazın düşmesini tespit etmek. Sanırım garantiye düşürmedim dediğine oradan kontrol edip seni yalancı ilan ediyorlar.

İyi de ben gerçekten hiç düşürmedim ama neyse bilgisayar için sıkıntı çıkarmıyorsa sorun yok

Düşürdün demedim ki. Parça onu anlamaya yarıyormuş.

HDD ise ekran görüntüsünün aygıt yöneticisi olduğunu düşünürsek otomatik güncellemeyi deneyin. Olmuyorsa donanım kimliği ile konu açın.

Yani bende düşürmememe rağmen niye hata veriyor anlamında dedim. Otomatik güncelleme olmuyor

Düşme ya da tehlikeli olabilecek sarsıntılarda diskin kafasının park etmesini sağlayarak hasardan korunmasını amaçlıyor aslında.

Yani bende düşürmememe rağmen niye hata veriyor anlamında dedim. Otomatik güncelleme olmuyor.
Vavien size düştüğü için hata veriyor demiyor ki zaten. Hata vermesiyle de düşüp düşmemesinin ilgisi yok. HDD yok, sadece SSD varsa bir önemi olmadığı için çok da önemsemenize gerek yok demiş sadece.

Donanım kimliğini paylaşabilirsiniz.

Geri
Yukarı