AliExpress uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı ne demek?

Ben ışıklı mouse pad siparis ettim. 440 lira ödedim. 1 mayısta sipariş ettim 5 mayıstan berri "uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı" diyor. İlçemde gözüküyor. Umarım Sinotranstan bir kazık yemem. Öyle bişi olursa ödemeyip, ürünü almamayı düşünüyorum. Zorla alamazlar heralde Sinotranstan şeysini?

Az önce baktım "Yerel teslimat sirketi tarafından alındı" yazıyor. Mavi çubuk gerilemiş ilçemden TR-Gümrüke geçmiş. Neye inanacağımı şaşırdım. 😲

Son düzenleme:
Ben ışıklı mouse pad siparis ettim. 440 lira ödedim. 1 mayısta sipariş ettim 5 mayıstan berri "uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı" diyor. İlçemde gözüküyor. Umarım Sinotranstan bir kazık yemem. Öyle bişi olursa ödemeyip, ürünü almamayı düşünüyorum. Zorla alamazlar heralde Sinotranstan şeysini?

Az önce baktım "Yerel teslimat sirketi tarafından alındı" yazıyor. Mavi çubuk gerilemiş ilçemden TR-Gümrüke geçmiş. Neye inanacağımı şaşırdım. 😲
Son durum nedir?

18 Mayıs'ta sipariş vermiştim. Ürünümde 23 Haziran'dan beri uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı yazıyor sistem biraz değişmiş sanırım ürünüm gümrükte mı gelecek mi bilgisi olan yazabilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20230625_234637_744.jpeg
    IMG_20230625_234637_744.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 371
Benim de ürünüm 30 Haziranda uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı olarak güncellendi. Ama ilçeme gelmiş de görünüyor. Gümrüğü geçmiş mi anlamadım. Bilgisi olan var mı ?

18 Mayıs'ta sipariş vermiştim. Ürünümde 23 Haziran'dan beri uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı yazıyor sistem biraz değişmiş sanırım ürünüm gümrükte mı gelecek mi bilgisi olan yazabilir mi?
Gelişme oldu mu ürününüz de ?

23 ekim de 260 TL lik sipariş verdim ben de. 2 gündür bu şekilde gösteriyor. Aldığıma pişman oldum.
Ne zaman gelecek acaba?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231103_124211_AliExpress.jpg
    Screenshot_20231103_124211_AliExpress.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 311
  • Screenshot_20231103_124150_AliExpress.jpg
    Screenshot_20231103_124150_AliExpress.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 307
Uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı yazıyordu ve ilçemde gözüküyordu. Şimdi de gümrük muayenesi başladı diye güncellenmiş ve artık ilçemde değil, TR de gözüküyor. 2 güne elime ulaşsa keşke. Çok sabırsızım zaten 1 hafta oldu 😔

1 hafta çok değil az da değil Çin'den geliyor sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı