Ali Güngör ve Recep Baltaş hangi tarayıcı kullanıyor?

Windows 7

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
İşletim Sistemi
Şu anda kullanılması gereken tarayıcı hangisidir?
Amacına, kullanmak istediğin eklentilere göre değişir, uğraşmak istemediğim için Windows'ta MAC IOS'ta Safari kullanıyorum. Tarayıcı 1 veri çalıyorsa WEB siteleri 10 veri çalıyor zaten. Edge Chromium tabanlı, bir sürü eklentisi var gayet işimi çözüyor benim.

KS
KS
witicieen

witicieen

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 , 1660 6 GB , 32 GB DDR4 RAM 512 GB Kingstoon KC2500
Meslek
Borusan CAT Bilgi İşlem Uzmani
Amacına, kullanmak istediğin eklentilere göre değişir, uğraşmak istemediğim için Windows'ta MAC IOS'ta Safari kullanıyorum. Tarayıcı 1 veri çalıyorsa WEB siteleri 10 veri çalıyor zaten. Edge Chromium tabanlı, bir sürü eklentisi var gayet işimi çözüyor benim.

Braveyi baya övüyorlar

EkmekArasiHDD

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Firefox kullanın. Brave, Opera, Chrome, Edge vb. hepsi Chromium tabanlı(yani hepsi aynı şekli şemali farklı).Firefox ise kar amacı gütmeyen bir vakıftır ve gizliliğe güvenliğe en çok önem veren onlardır.Chromium tabanlı değildir.
Yıllardır kullanırım hiçbir sorununu görmedim. Cidden çok iyi bir tarayıcı Firefox. Ondan önce Opera kullanmıştım ama Firefox geçtiğimde cidden tarayıcı kullanmadığımı fark ettim.

KS
KS
witicieen

witicieen

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Meslek
Yıllardır kullanırım hiçbir sorununu görmedim. Cidden çok iyi bir tarayıcı Firefox. Ondan önce Opera kullanmıştım ama Firefox geçtiğimde cidden tarayıcı kullanmadığımı fark ettim.

Brave ile devam ediyorum şu anda bakalım

Gerçek Hisset

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Onların ne kullandığını bilmiyorum ama güvenli ve gizli bir tarayıcı istiyorsan Brave ile yola devam et. Hızlı ve güvenilir gerçekten.

KS
KS
witicieen

witicieen

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Meslek
Ben Edge kullanıyorum gayet iyi ve hızlı, tavsiye ederim. Güvenilirliği konusunda hepsi aynı bence.

Onların ne kullandığını bilmiyorum ama güvenli ve gizli bir tarayıcı istiyorsan Brave ile yola devam et. Hızlı ve güvenilir gerçekten.

Brave ile devam edecek gibi görünüyor. Bu arkadaş uzun yıllar Microsoft da mühendislik yapmış birisi tanıyanlar vardır illaki Brave kullanın geçin diyor.

KS
KS
witicieen

witicieen

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Meslek

l0welyy

Centipat
Yer
Samsun

Baba araba seçmiyorsunuz ya ne bu konfor arayışı :) internet hızın yüksekse tüm tarayıcılar işini fazlasıyla görecektir. CIA'de eleman değilsiniz gizlilik konularınada bu kadar takılmayın.

Yukarı