Ali Koç, Fenerbahçe kulübünde başarı gelmeden ayrılmayacağını açıkladı!

Hikmet Benol

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba tüm futbol severler ve sevmeyenler.

Fenerbahçe - Trabzon maçına saatler kala Ali Koç tarafından Faruk Ilgaz Tesisleri'nde şehir dışından gelen derneklerle ve üyelerle yemek yerken Fenerbahçe'den başarı yakalamadan ayrılmayacağını açıkladı.

"Başarmadan ayrılmayacağım!"
Kaynak: Play Spor
Bu açıklama ile Fenerbahçe taraftarlarının tepkileri bu olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sene 2071
Taraftar: Başkan Allah, peygamber, kitap aşkına bırak git
Ali Koç: Başarı gelmeden gitmem. Gitmemi isteyenler Norveçlidir !!!

Başkanlık sadece başarı ile değil ki. Kulübü ne büyüttün ne de herhangi bir katkın oldu. Şu geçirdiğimiz 3 sene ile Fenerbahçe Spor Kulübü'nü iyice küçülttü zaten. Seçim öncesi verilen vaatlerin hiçbirini tutmadın, Bielsa kalibresi dedin(zaten onu dedikten sonra Bielsa'nın kariyeri bitti)Vitor'u getirdin, taraftarı böldün. Löw, Jesus beklerken İsmail Kartal'ı getirdin. Galatasaray maçından sonra bu olanlar şampiyonluğumuzun habercisi dedin sene sonu Beşiktaş şampiyon oldu. Ersun bir daha buraya adım atamaz dedin Ersun'u getirdin, yani ne dediyse tersi çıktı. Ondan başarı olmadan ayrılmayacağım sözü de tam tersi çıkacaktır.

Son düzenleme:
Başkanlık sadece başarı ile değil ki. Kulübü ne büyüttün ne de herhangi bir katkın oldu. Şu geçirdiğimiz 3 sene ile Fenerbahçe Spor Kulübü'nü iyice küçülttü zaten. Seçim öncesi verilen vaatlerin hiçbirini tutmadın, Bielsa kalibresi dedin(zaten onu dedikten sonra Bielsa'nın kariyeri bitti)Vitor'u getirdin, taraftarı böldün. Löw, Jesus beklerken İsmail Kartal'ı getirdin. Galatasaray maçından sonra bu olanlar şampiyonluğumuzun habercisi dedin sene sonu Beşiktaş şampiyon oldu. Ersun floryaya adım atamaz dedin Ersun'u getirdin, yani ne dediyse tersi çıktı. Ondan başarı olmadan ayrılmayacağım sözü de tam tersi çıkacaktır.
Florya kısmında patladım renktaş :D

Yeni konular

Geri
Yukarı