Çözüldü Alien Isolation başlatırken hata

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

KafKef1903

Kilopat
Makaleler
1

Aldığım hatayı buraya attım. İnceleyip çözümü söylerseniz sevinirim.

Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\MSVCP140.dll C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTIME140.dll

Bunları sil, sonra aşağıdakileri yükle.

Çözüm
Hallettim sorunu, DLL dosyalarını indirdim. Teşekkürler.

Artık yeni bir sorunum var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir sorununuzun olması kadar normal bir şey yok, çünkü DLL indirerek sorun çözülmez. Boşu boşuna C++'ları kurdurmuyoruz.

Attığınız son rapor da ilk raporla aynı bu arada. Fakat ben soruna neyin sebep olduğunu tahmin edebiliyorum. İndirdiğiniz DLL dosyalarını attığınız her yerden silin. Sonra C++ 2015 kurun, halihazırda kuruluysa kaldır-kur yapın denetim masasından.

Hocam denilen her şeyi yaptım, en cok karşılasılan problem HKLM\system\currentcontrolset\control\ci\disable 26178932 bu dosyada gözüküyor. Bunun hakkında cok bir şey bulamadım, yardımcı olur musunuz veya benim görmediğim başka bir şey varsa yazar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orada görülen her şey dosya değil, hata da değil. Ayrıca burada paylaştığınız dosyaları adam akıllı isimlendirmeniz yararınıza olacaktır.

Dediklerimi yaptığınızı düşünmüyorum. Alıntıdakileri aynen tekrarlayın. Sadece 2013'leri kurmanıza gerek yok, 2015 yeterli. Yine çözülmezse denetim masasından C++ yazılımlarının ekran görüntüsünü paylaşın. Raporu kendiniz analiz etmeyi denemeyin, olmadıysa yazın buraya çözelim sorunu.

Teşekkür ederim, X86'yı kurmayı unutmuşum, sorun çözüldü. Yaptığım dikkatsizlikten dolayı utanıyorum, sizi uğraştırdığım için özür dilerim.

Utanılacak bir şey yok :) Gözden kaçabilir böyle şeyler. Sorununuzun çözülmesine sevindim, iyi oyunlar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı