Alienware AW2523HF alınır mı?

Bütçe
9000

cssvalo

Zeptopat
Daha fazla  
Monitör
AW2523HF
Arkadaşlar merhaba. Sadece Valorant oynuyorum ve sistemim Ryzen 7 5800x3D + 32 GB(2x16) 3600 MHz CL18 RAM + ASUS B550 F ROG STRIX Gaming + Sapphire RX 5500XT 8 GB + Kingston Fury renegade M.2 SSD 7000 okuma 6000 yazma ve soğutucu olarak da Noctua NH15 modelini kullanıyorum. Sadece Valorant için bu monitörü alsam FPS anlamında sıkıntı yaşar mıyım? Bir de monitörü kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazarsa sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. Sadece Valorant oynuyorum ve sistemim Ryzen 7 5800x3D + 32 GB(2x16) 3600 MHz CL18 RAM + ASUS B550 F ROG STRIX Gaming + Sapphire RX 5500XT 8 GB + Kingston Fury renegade M.2 SSD 7000 okuma 6000 yazma ve soğutucu olarak da Noctua NH15 modelini kullanıyorum. Sadece Valorant için bu monitörü alsam FPS anlamında sıkıntı yaşar mıyım? Bir de monitörü kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazarsa sevinirim.
Oynayacağın oyunlar nedir ? Valorant vb. oyunlar ise alınır.

Donma olmaz ama takılma, yırtılma olur.
Bunun içinde G-Sync veya FreeSync aktif etmek gerekir.

FPS ve Hz'yi eşit tutman önemlidir.
Bu monitör sadece freesync destekli ve benim ekran kartım amd, sanıyorum ki birbirlerini destekliyorlar.Bir de sizce bu sistemle 360 fpsin altına düşer miyim minimum ayarlarda.(Valorant)

Bu monitör sadece FreeSync destekli ve benim ekran kartım AMD, sanıyorum ki birbirlerini destekliyorlar. Bir de sizce bu sistemle 360 FPS'in altına düşer miyim minimum ayarlarda.(Valorant)

Rahatlıkla verir. FPS'den yana sıkıntın olmaz.

AMD FreeSync ve Premium var. Güzel bir kullanım sunar. Düşük FPS alırsan açarsın. Aşırı yüksek FPS'de alırsan açarsın. Dengelemek önemlidir. FPS akıcılığı etkiliyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı