ALIENWARE Nasıl ?

Markayı soruyorsan kimse yanlış anlamasın ama bence en iyi oyuncu diz üstü lakin o ağırlığınında bi karşılığı var makina MSI veya MONSTER gibi ince değil onlara nazaran kalın buda fan soğutma ile ilgili yani daha iyi bir fanı daha doğrusu fanları var ve arkadaşında dediği gibi baya kaliteli malzeme kullanıyorlar, ben baya araştırdım laptoplar içinde en sağlamı Apple ikinci sırada ise Dell geliyor bu makinada Dell'in ürünü, uzun lafın kısası alma imkanın varsa al yoksa yurt dışı felan uğraşma bi Monster veya MSI da işini fazlasıyla görür.

Markayı soruyorsan kimse yanlış anlamasın ama bence en iyi oyuncu diz üstü lakin o ağırlığınında bi karşılığı var makina MSI veya MONSTER gibi ince değil onlara nazaran kalın buda fan soğutma ile ilgili yani daha iyi bir fanı daha doğrusu fanları var ve arkadaşında dediği gibi baya kaliteli malzeme kullanıyorlar, ben baya araştırdım laptoplar içinde en sağlamı Apple ikinci sırada ise Dell geliyor bu makinada Dell'in ürünü, uzun lafın kısası alma imkanın varsa al yoksa yurt dışı felan uğraşma bi Monster veya MSI da işini fazlasıyla görür.

Her türlü yurtdışından alacağım. Şimdi aklıma 3 marka seçeneği var. alienware-gigabyte-msi. aralarında ki tek fark alienware 6. nesil digerleri 5. nesil. fiyat olarak ise alienware hepsınden 100 dolar daha pahalı. Bunun dışına buyuk dıye dahamı iyi sogutuyor pek bılmıyorum. Kullanan kişiler yazsa çok iyi olurdu.

Amazon.com: MSI GE72 APACHE PRO-242 17.3-Inch Gaming Laptop: Computers & Accessories
İşlemcisi aynı denilebilir. RAM 8 GB daha fazla ve 330 dolar daha ucuz. 1000 Lira daha ucuz yani :) RAM eklemene gerek yok ve SSD alırsın 330 doların içinden.

Hocam attıgınız ürün kullanılmış ürün. o ürün normalde 1300 dolar.

Forumda bildiğim kadarı ile Alienware kullanan yok ben de bir ara masaüstü modellerine bakıyordum sonra toplama bilgisayarı öğrendim ve bir baktım Technopat Sosyal içinde bir üye olmuşum yavaş yavaş büyüyorum size önerim yurt dışından bir bilgisayar toplamanız.

İstanbul Bilişim'de Alienware satılıyor. Yanılmıyorsam teknik servis hizmetini de Dell veriyor ama bundan emin değilim arayıp sorabilirsin.

Dell Alienware AW17R3-1675SLV Notebook

Bu model yerine hem büyük ekran, hem ince, hem de ağırlığı normal olsun istiyorsan MSI'ın GS72 ve GS70 serisine yönelebilirsin. Önümüzdeki hafta içi (muhtemelen Pazartesi) bu modelin siparişini vereceğim.

MSI GS70 6QE-032TR Stealth Pro Core i7-6700HQ 16GB 256GB SSD +1TB GTX970M 17.3" Full HD Win 10 | sanalmarketim

Açıkçası bana MSI daha mantıklı gibi geldi. Daha önce GE60 2PC i7, GTX850M versiyonunu kullanmıştım ve fan sorunu çıkmıştı. Bu modelde fan sorunu çözülmüşse ekran boyutu, hafifliği, inceliği, M.2 SATA SSD konfigürasyonu gibi etkenlerden dolayı daha iyi bir seçim olur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı