AliExpress 20 dolar kupon nasıl kullanılır?

Arkadaşlar AliExpress'ten 20 dolar kuponu aldım. Aslında nasıl kullanacağımı az çok biliyorum ama tecrübeli birisi yazarsa daha iyi olur diye düşündüm. Ve hangi sanal kartı kullanmalıyım? Tosla, Papara, İninal gibi sanal kartlar kullanılabilir mi? Alacağım site: plati.ru.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar AliExpress'ten 20 dolar kuponu aldım. Aslında nasıl kullanacağımı az çok biliyorum ama tecrübeli birisi yazarsa daha iyi olur diye düşündüm. Ve hangi sanal kartı kullanmalıyım? Tosla, Papara, İninal gibi sanal kartlar kullanılabilir mi? Alacağım site: plati.ru.
Nereden, nasıl ve ne zaman aldın?

Bütün sanal kartları kullanabilirsin.

Sepette kuponu seçersin biter fakat gönderim ücretli ise gönderim kupona girmez. Ben de 10 dolarlık kuponu kullanmıştım.

Bilmeyenler mesaj yazmasın lütfen daha önce plati.ru'dan alıp kullananlar yazsın.

Nasıl almayı düşünüyorsun? 140TL'lik kuponu almak çok zor. Ödül Kardeşliği kısmından girip 10 dolarlık kuponu al derim.

Niye yansın? Kim dedi? 3 defa kullandım o kuponu ben.

Çünkü satın alacağım kupon kardeşliği yapmayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı