AliExpress 20 dolar kupon nasıl kullanılır?

Satıcı YandexMoney ya da WebMoney kullanmazsanız kupon kullanılmayabilir ya da siparişiniz kapanabilir demiş. O yüzden biraz çekindim, sizde bir sıkıntı çıkmadı mı?

Satıcı YandexMoney ya da WebMoney kullanmazsanız kupon kullanılmayabilir ya da siparişiniz kapanabilir demiş. O yüzden biraz çekindim, sizde bir sıkıntı çıkmadı mı?
Ürünü modem sıfırlamadan, webmoneyden değil fakat sanal kartla aldım. Hergün saat 1 de modem resleyerek farklı tarayıcının gizli sekmesinden kontrol ettim ve bugün ürün kargolandı.

Merhaba, yazılanların hepsini okudum. Mobil veri kullanacağım, yeni tarayıcı gizli sekme kullanacağım, farklı telefon numarası yazacağım. Webmoney ile ödemeyi seçip ödemeden siparişlerim sayfasına gelip sonra sanal kart ile ödeyeceğim. Ekstra dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Merhaba, yazılanların hepsini okudum. Mobil veri kullanacağım, yeni tarayıcı gizli sekme kullanacağım, farklı telefon numarası yazacağım. Webmoney ile ödemeyi seçip ödemeden siparişlerim sayfasına gelip sonra sanal kart ile ödeyeceğim. Ekstra dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Her gün 1 kez kontrol et ve her baktığında gizli sekmeden ve modemi aç kapa yaparak kontrol et.

Mobilde multiple accounts uygulaması ile AliExpress'e giriş yaptım. Kargolanana kadar başka bir tarayıcıdıdan vs giriş yapmadım. Ürün sorunsuz şekilde kargolandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı