AliExpress gelen kargoyu şubeden teslim olarak ayarlama

Çok teşekkür ederim :) bunu nereden hesaplayabilirim acaba? Başka ürünler içinde kullanmak isterim.

Bir de sen bilgili bir abiye benziyon :D kargonun eve gelmesin istemiyorum direkt gidip kendim teslim almak istiyorum böyle bir şey mümkün mü?

Kargonun eve gelmesini istemiyorum derken nedense aklıma başka bir şeyler geliyor 😂 Şöyle yapacaksın dostum, kargoyu takip ettiğinde bulunduğun bölgedeki kargo yerine indiği anda genelde sabah veya akşam saatlerinde gelirler. Sabahsa direkt gidip bayiden alabilirsin. Akşam geldiyse sabah erken saatte gidip alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim :) bunu nereden hesaplayabilirim acaba? Başka ürünler içinde kullanmak isterim.
Satın alma kısmına girdiğinde yazıyor.
1638689692128.png

1638689746717.png

Bir de sen bilgili bir abiye benziyon :D
Öyleyimdir 😎
Kargonun eve gelmesin istemiyorum direkt gidip kendim teslim almak istiyorum böyle bir şey mümkün mü?
Ben hep eve gelmesini istediğim için hiç denemedim hocam ama @Ercantv'nin dediği gibi yapabilirsin.

Kargonun eve gelmesini istemiyorum derken nedense aklıma başka bir şeyler geliyor 😂 Şöyle yapacaksın dostum, kargoyu takip ettiğinde bulunduğun bölgedeki kargo yerine indiği anda genelde sabah veya akşam saatlerinde gelirler. Sabahsa direkt gidip bayiden alabilirsin. Akşam geldiyse sabah erken saatte gidip alabilirsin.

Aman hocam :D Kargoyu kuryenin getirmesi bazen çok uzun sürüyor. Kurye üstünde kalmasını istemiyorum, gidip kendim teslim alırsam daha kısa sürede olur diye :D Bu arada sunduğunuz fikir için çok teşekkürler.
Satın alma kısmına girdiğinde yazıyor.
Eki Görüntüle 1233780
Eki Görüntüle 1233781

Öyleyimdir 😎

Ben hep eve gelmesini istediğim için hiç denemedim hocam ama @Ercantv'nin dediği gibi yapabilirsin.

Baş tacısınız hocam çok sağ olun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@Beatzy

Kargoyu şubeden almak istiyorsanız en yakınınızdaki Aras Kargo şubesinin adresini girip yanına "Aras şube teslim" yazın. Şubeye gidecek ve dağıtıma çıkmayacak, ben genelde öyle yapıyorum.

Teşekkürler hocam bunu deneyeceğim :)
Aras Kargo zaten kapına kadar ücretsiz getirecek.

Sıkıntı o değil bazen çok uzun süre sonra getiriyor kurye kendim gidip alırsam daha kısa sürede alabilirim.

Geri
Yukarı