Aliexpress güvenilir mi?

Troj Hack

Hectopat
Daha fazla  
Aliexpressden eşya satın almayı düşünüyorum ama güvenilirmi ve ek ücret felan alıyorlar mı ? Kısacası sizce alışveriş yaparken nelere dikkat etmem gerekmekte ....

Son düzenleyen: Moderatör:
Aliexpressden eşya satın almayı düşünüyorum ama güvenilirmi ve ek ücret felan alıyorlar mı ? Kısacası sizce alışveriş yaparken nelere dikkat etmem gerekmekte ....

45 gün güvenlik süresi var. Bu süre zarfında ürün sana ulaşmazsa paranı iade alabiliyorsun. Bu biraz ne aldığına ve hangi satıcıdan aldığına bağlı açıkçası. Piyasada 500 dolar olan ekran kartını 100 dolara satan birisi varsa orada bir duracaksın.

Satıcının profiline bakacaksın, repütasyonuna bakacaksın vs. vs.

Bir de devasa ürünlerin gümrükten geçmesi sorun oluşturabilir.

İlgin ve bilgilendirdiğin için teşekkür ederim alacağım eşya aşağıda linki ni belirttim sizce tam olarak bu fiyata bana ulaşırmı ... ?

İlgin ve bilgilendirdiğin için teşekkür ederim alacağım eşya aşağıda linki ni belirttim sizce tam olarak bu fiyata bana ulaşırmı ... ?
Perfect 1:1 Note3 MTK6582 N900 Quad Core WCDMA 3G Mobile Phone 5.7" 1920+1080 2G RAM 16G ROM Free DHL-in Mobile Phones from Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

Replika taklit telefon diye biliyorum doğrumu eğer öyle ise .... Sizin bana Ali express den önereceğiniz bir telefon varmı 200 dolara kadar bir bürçem var .... İlgin için Çok sağol ...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı