Aliexpress Güvenilir mi?

Wanheda411

Hectopat
Ali Express'ten E900 Pro marka bir kulaklık almak istiyorum ama hayatımda hiç yurt dışından bir sipariş vermedim. Açıkçası korkuyorum ve nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum. Araştırmama göre bazı indirim kodları oluyormuş. Davete ederek falan biraz bilgilendirir misiniz? Alacağım ürün EKSA E900 Pro sanal 7.1 Surround ses oyun kulaklığı Led USB/3.5mm kablolu mikrofonlu kulaklık ses kontrolü Xbox PC oyun|Telefon Kulaklıkları ve Radyo Kulaklıkları| - AliExpress

Moderasyon notu: Davet kodları vb. şeylerin paylaşılması yasaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bende ilk defa sipariş geçtim. Çok ilgileniyor Eksa firması ve 90 gün içerisinde sana ulaşmazsa, paranı iade alabilirsin. AliExpress müşteri memnuniyetine çok önem veren bir firma. Bundan önce dostlarımda alışveriş yaptı. Küçük ürünlerde hiçbir sıkıntı olmuyor.

Bende senin gibiydim ama denemek için sanal kart ile 5TL fiyatı olan bir ürün aldım. O fiyattaki ürünü bile ücretsiz kargo ile gönderdiler. Sonra sevdim ve 5-6 şey daha aldım. Ama vergi olayı girince bıraktım 1 TL olsa bile kaç katı vergi veriyorsun. Son olarak vergi olarak uğraşmak istemiyorsan banggood vergi dahil satıyorlar ve banggood da güvenilir bir sitedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı