Aliexpress güvenilir mi?

SergioGnæbry

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Basketbolcu
Başlıkta da gördüğünüz gibi. Bilgisayar toplayacağım bileşenleri Ali Express'ten almak istiyorum.
Kargodan gelene kadar çizilme hasar görme vb şeyler oluyor mu? Ek vergi ücretleri var mı fiyatların?
Daha kısa sürede gelebiliyor mu?

Güvenilir site, fakat alacağınız satıcıya dikkat edin. Çizilme, ezilme her kargoda olabilecek riskler. Gümrük vergileri olur.

Ben birçok ürün aldım hiç problem yaşamadım hatta farkında olmadan kendi hatam ile zarar verdiğim ürünün bile yenisini yolladılar. 2 ay içinde gelir bazen 2-3 haftada da geldiği oluyor şans biraz. Gene de her ürün alınmaz diye düşünüyorum TR ile fiyat farkı olan ürünler alınmalı.

Kurum olarak güvenli ama satıcı bakımından bazen güvensizlikler olabiliyor.

Aliexpress güvenlidir. Satıcıların birçoğu da güvenilir fakat ürün sipariş ederken satıcı puanına bakmalısınız ve ürün yorumlarına. Ben siparişlerimde hep sipariş sayısına göre olumlu yorum alan ürünleri sipariş veriyorum, şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım.

site güvenilir de onu da n11 gibi trendyol gibi falan düşün iade değişimde falan sıkıntı yaşamazsn ama işte gönderen firma sıkntlı gönderir onunla uğraşabilirsin onun dışında sorun yaşamazsın.

Başlıkta da gördüğünüz gibi. Bilgisayar toplayacağım bileşenleri Ali Express'ten almak istiyorum.
Kargodan gelene kadar çizilme hasar görme vb şeyler oluyor mu? Ek vergi ücretleri var mı fiyatların?
Daha kısa sürede gelebiliyor mu?

Aslında bu Aliexpress, Hepsiburada, N11 gibi sitelerden hiçbir şey alınmaması gerek. Aliexpress çok pahalı, N11'de ondan pahalı. Gittigidiyor, Hepsiburada gibi sitelerde de adam gibi eşya satmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı