Aliexpress güvenilir midir?

Violet

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir ayakkabı almayı düşünüyordum. Arada forumu gezerken aliexpress sitesi ile karşılaştım. Merak edip sitede ayakkabılara baktım ve Lebron serisi basketbol ayakkabılarının fiyatları 45-100 dolar arası olduklarını gördüm tabi arada daha yükseklere çıkanlarda var. Normal yaşantımda basketbol ayakkabısı giyerim ve bu fiyatı görünce şaşırdım. Türkiye'de fiyatları 250-800 arası değişiyor bu ayakkabıların ve o yüzden merak ediyorum acaba gerçekten orjinal yapım ayakkabılar mıdır diye bilenler varsa yardım ederse sevinirim.

13 Colours New Model Air Lebronlis 11 XI Easter Collector Hawaii Florida Men's Basketball Sport Footwear Sneakers Shoes-in Basketball Shoes from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

13 Colours New Model Air Lebronlis 11 XI Elite Red Easter Collector Hawaii Men's Basketball Sport Footwear Sneakers Shoes-in Basketball Shoes from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Free shipping!New arrival lebron 11 men's basketball shoes wholesale sports shoes sneakers fashion high quality shoes size40 47-in Basketball Shoes from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Free Shipping 2013 Lebron XI 11 P.S. Elite Basketball Shoes Men Lebron 11 MVP Shoes Lebrons 11 Shoes Lebron Sneakers Shoes 40 46-in Basketball Shoes from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğunlukla çakma. :D Çok kez alışveriş yaptım baya kaliteli ürünler ama hiç giyim alışverişi yapmadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı