Aliexpress kargosu gelir mi?

carved7P

Hectopat
Merhaba, Aliexpressten vermiş olduğum siparişim Türkiye'ye ulaştı fakat satıcı, adresimin sokak bilgisini,mahallesini belirtmemiş. Posta dağıtım merkezinde bekliyor kargom. PTT'yi arıyorum açmıyorlar, PTT de uzak mesafede bulunuyor. Kargomu adımdan bulup getirirler mi yoksa orada dağıtıma çıkmadan bekler mi? gideyim mi gitmeyim mi kararsız kaldım. Daha önceden bu durumu yaşayan ya da bu durumla alakalı tavsiye verebilecek var mı?
Adsız.png

Alman lazım ordaysa. 10 gün duruyormuş galiba. Geçen yıl sparıs verdim 4 tane 1 tanesi geldi. Ne mesaj atan oldu ne de kapımı çalan oldu. Bizim gitmemiz lazımmış. Bir de benim kargo da takip numarası yoktu, o sıkıntıydı.
Iade alamama sebebim verdiği kod ile Ziraat bankası nın ilişkisi yokmuş. Kodda para var ama alamiyordum. 2 dolar için bir daha uğraşmadım.

Alman lazım ordaysa. 10 gün duruyormuş galiba. Geçen yıl sparıs verdim 4 tane 1 tanesi geldi. Ne mesaj atan oldu ne de kapımı çalan oldu. Bizim gitmemiz lazımmış. Bir de benim kargo da takip numarası yoktu, o sıkıntıydı.
Iade alamama sebebim verdiği kod ile Ziraat bankası nın ilişkisi yokmuş. Kodda para var ama alamiyordum. 2 dolar için bir daha uğraşmadım.
10 gündür duruyor derken, benim kargom mu? Daha dün geldi bulunduğum yere. Tavsiyenize uyup gideceğim yarın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı