Aliexpress ödeme sorunu

FiratH22

Decapat
Merhabalar, ben Aliexpress'ten her sipariş verdiğimde, ödeme tamamlanmadı hatası alıyorum ve sanırım parayı çekiyor kartan. Bu hata nın sebebi nedir ve nasıl çözülür? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191115_000731_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_20191115_000731_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    131,2 KB · Görüntüleme: 94
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben Aliexpress'ten her sipariş verdiğimde, ödeme tamamlanmadı hatası alıyorum ve sanırım parayı çekiyor kartan. Bu hata nın sebebi nedir ve nasıl çözülür? Teşekkürler.

Sanırsanız karttan para çekmez kartınıza bakarsanız sanmış olmanıza gerek kalmaz :), çekip çekmediğini onayladıktan sonra tam bir cevap verilebilir.

Öncelikle sana tavsiyem yurt dışı için sanal kart kullan. Güvenlik açısından alışverişin kadar limit belirlersin, çekilip çekilmediği de çok net aynı dakikada anlaşılır. Aliexpress önceki deneyimlerime göre ödeme yapıldığı an zaten sepetinde ödemenin alındığı gözüküyor ve satıcı ona göre işlem yapmaya başlıyor. Her siparişimde diye başlamışsın, ödeme alınmazsa zaten sipariş sipariş olmaz. Sadece sepetinde bekleyen ürün olarak kalır. Ayrıca @Jotti arkadaşımız dediği şekilde çekip çekilmediğini ekstrenize bakarak netleştirebilirseniz ona göre konuyu sonuçlandıralım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı