AliExpress "order was closed" problemi

SquoN

Hectopat
Makaleler
1
4 gün önce eski AliExpress hesabımın e-postasını unuttuğum için yeni hesap açtım ve 3$ yeni kullanıcı kuponu aldım. Dün 76 TL'ye E5450 işlemci aldım. Aradan 20-30 dk geçtikten sonra siparişte "Your order was closed" yazdı ve iade işleniyor dedi. Canlı destek ile konuştum bana aynı kredi kartı farklı hesaplarda kullanıldığı için siparişin iptal edildiğini söyledi ve durumu açıkladım. Siparişin onaylanması için talep oluşturdu ve 3-5 gün içerisinde e-posta adresime mail yollanacağını söyledi. Nasıl bir yol izlemeliyim dostlar? Umarım kabul edilir ancak kabul edilmez ise iade işlemi vs. çok uzun sürecek gibi duruyor. Bu durumu hızlandırmak için ne yapabilirim, canlı destek ile konuşmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
4 gün önce eski AliExpress hesabımın e-postasını unuttuğum için yeni hesap açtım ve 3$ yeni kullanıcı kuponu aldım. Dün 76 TL'ye E5450 işlemci aldım. Aradan 20-30 dk geçtikten sonra siparişte "your order was closed" yazdı ve iade işleniyor dedi. Canlı destek ile konuştum bana aynı kredi kartı farklı hesaplarda kullanıldığı için siparişin iptal edildiğini söyledi ve durumu açıkladım. Siparişin onaylanması için talep oluşturdu ve 3-5 gün içerisinde e-posta adresime mail yollanacağını söyledi. Nasıl bir yol izlemeliyim dostlar? Umarım kabul edilir ancak kabul edilmez ise iade işlemi vs. çok uzun sürecek gibi duruyor. Bu durumu hızlandırmak için ne yapabilirim, canlı destek ile konuşmalı mıyım?

Hocam bende kardesimle ayni karti kullanarak iki farkli hesaptan sipariş verdim. Kendi hesabimda iki defa order closed hatasi verip 2.seferinde parayi cekti. Siz iadeyi alabildiniz mi yoksa canli destekle konusup urunu gonderdiler mi?

Geri
Yukarı