AliExpress parayı çekti ama sipariş kapalı durumda gözüküyor

MKaana

Centipat
Dostlar, bugün Ali Express'ten yeni kullanıcı bonusu ile vergiyle birlikte 12 dolarlık bir ürün aldım. İlk denememde parayı çekmedi, ben de gizli sekmeden girdim siteye ve bu sefer siparişte parayı çekti. Lakin siparişler kısmına baktığımda sipariş durumu kapalı gözüküyor. Paramı nasıl geri alabilirim?
(Ayrıca ilk kez AliExpress'ten alışveriş yapıyorum evde 2 AliExpress hesabı var.)

Dostlar, bugün Ali Express'ten yeni kullanıcı bonusu ile vergiyle birlikte 12 dolarlık bir ürün aldım. İlk denememde parayı çekmedi, ben de gizli sekmeden girdim siteye ve bu sefer siparişte parayı çekti. Lakin siparişler kısmına baktığımda sipariş durumu kapalı gözüküyor. Paramı nasıl geri alabilirim?
(Ayrıca ilk kez AliExpress'ten alışveriş yapıyorum evde 2 AliExpress hesabı var.)

Şu an da ödeme kapandığı için siparişi ilk verdiğiniz zamanki ücret bir süre sonra hesabınıza yatırılacak (bende 7 günde gelmişti). Aliexpress aynı internet ve IP üzerinden oluşturulan hesapları kapatıyor diye biliyorum. Merak etmeyin şu an, ödediğiniz ilk ücret hesabınıza yatırılacak.

Şu an da ödeme kapandığı için siparişi ilk verdiğiniz zamanki ücret bir süre sonra hesabınıza yatırılacak (bende 7 günde gelmişti). AliExpress aynı internet ve IP üzerinden oluşturulan hesapları kapatıyor diye biliyorum. Merak etmeyin şu an, ödediğiniz ilk ücret hesabınıza yatırılacak.

Benim herhangi bir yere yazmam gerekiyor mu? canlı desteğe konu hakkında yazdım paramı ödediğimi lakin ürünün gelmediğini ilettim.

Güvenlik önlemlerini iyice sıkı almışlar eskiden iyiydi 😁 Bende sipariş verdim ve "Kapalı" olarak bi hata ile karşılaşmak gerçekten de çok kötü bi bir şey umarım para hızlı gelir 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı