Aliexpress siparişi kaç günde gelir?

Falsey

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar Aliexpress'ten işlemci aldım. Çok fazla satış yapmış (1000'den fazla) güvenerek aldım. 8 Kasım sipariş verdim ve teslim tablosu şu şekilde.
8 Kasım Gönderi, sevk edildi.
9 Kasım Gönderi, menşe ülkesi deposunda.
9 Kasım Gönderi, menşe ülkesi deposundan yola çıktı.
11 Kasım Gönderi, hava yolu tarafından kabul edildi.
14 Kasım Menşe, ülkesinden yola çıktı.
Ben gayet hızlı ilerlediğini düşünüyorum aslında Aliexpress gibi bir siteden aldığım için. Kargo Türkiyeye ulaştığında hangi ilde veya ilçede olduğunu görebilecekmiyiz?

Günaydın hocam, ürün takipli kargo ise aşagıda ki program ile yeni takip kodunu alabilirsiniz. Yeni aldığınız takip kodunu PTT Kargo takip kısmına yazarsanız yurt içi takibini de yapabilecekseniz.

Genelde yeni takip kodu, ürün Çin'den çıktıktan 3-4 gün sonra da sisteme girilebiliyor. Daha erken girildiği de oluyor.

Ortalama 10-25 gün aralığında elinize ulaşır. Vergiyi peşin ödediyseniz gümrükte 5-6 gün beklemek yerine doğrudan 1 gün içinde gümrükten geçip, yurt içi aktarmaya verilir.

Şubeden gidip alırsanız yavaş çalışan PTT şubelerini de beklemezsiniz.

İsterseniz doğrudan bana takip kodunuzu paylaşın.

Günaydın hocam, ürün takipli kargo ise aşagıda ki program ile yeni takip kodunu alabilirsiniz. Yeni aldığınız takip kodunu PTT kargo takip kısmına yazarsanız yurt içi takibini de yapabilecekseniz.

Genelde yeni takip kodu, ürün Çin'den çıktıktan 3-4 gün sonra da sisteme girilebiliyor. Daha erken girildiği de oluyor

Ortalama 10-25 gün aralığında elinize ulaşır. Vergiyi peşin ödediyseniz gümrükte 5-6 gün beklemek yerine doğrudan 1 gün içinde gümrükten geçip, yurt içi aktarmaya verilir.

Şubeden gidip alırsanız yavaş çalışan PTT şubelerini de beklemezsiniz.

İsterseniz doğrudan bana takip kodunuzu paylaşın.
Hocam kargo takip kodunu paylaşınca iptal etme gibi yetkiler elinize geçmiyor dimi :D İlk defa yaptığım için böyle şeyleri stresliyim.

Hocam kargo takip kodunu paylaşınca iptal etme gibi yetkiler elinize geçmiyor dimi :D İlk defa yaptığım için böyle şeyleri stresliyim.
O dediğin imkansız. Rahat olabilirsin. Kargo takip kodlarıyla en fazla isim, soy isminin ilk harflerini ve sipariş verdiğin il, ilçeyi görebiliyorum. Takip kodları bu şekilde işliyor.

6TL'ye LED sipariş ettim bedava kargoyla 1 haftada geldi 150TL'ye 2 şapka aldım Ocak'ta gelecek şans işi kargo.

6TL'ye LED sipariş ettim bedava kargoyla 1 haftada geldi 150TL'ye 2 şapka aldım Ocak'ta gelecek şans işi kargo.
Hocam şimdi baktım sanırım geç yenileniyor internetten "Aliexpress kargo sorgulama" diye arattım ve kargo takip kodunu girdim. İstanbula gelmiş hatta oturduğum il'in PTT'sinden yola çıkmış bile. Bir kaç güne gelir diye düşünüyoruum

Yeni konular

Geri
Yukarı