AliExpress ürün kapmyasında gümrük vergisi var mı?

Traş makinesini yeni ben de aldım. Ne isteyebilirler ki? Daha önce de araba amblemi almıştım 7 dolara ve 13 TL mi ne vergi ödedim kapıda. İsteseler de fazla istemezler herhalde.
Ben ürünü yeni sipariş ettim kes onu kampanyasından o yüzden biraz korkuyorum gelince kargo para dayamalarından.

Kardeşim bak bu hafta içinde 4 ürün geldi en ucuzu 2.5TL'idi ve ödemedim.
Pekala dostum. Teşekkürler.
Kardeşim bak bu hafta içinde 4 ürün geldi en ucuzu 2.5TL'idi ve ödemedim.
Dostum bak senin dediğin gibi oldu bu kargolara verildi ve kargo numarası LP ile başlıyor iki ürününde.

Bunlar ürünlere verilen para kanka linklerini de atayım mı ürünlerin?
photo_2021-03-07_14-29-19.jpg

Dostum bak senin dediğin gibi oldu bu kargolara verildi ve kargo numarası LP ile başlıyor iki ürününde.

photo_2021-03-07_14-29-19.jpg
Klavyeninkini göstermiş sadece. Diğer tıraş makinesi onda 2tl ödedim. vergi sadece.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 910631

Klavyeninkini göstermiş sadece. Diğer tıraş makinesi onda 2tl ödedim. vergi sadece.
Mesajınızı yeni gördüm. Buraya yazmak için buldum. Bügün 5 kargom geldi para alınmadı. Sizde de alınmayacak.

Eki Görüntüle 910631

Vergi yazan yeri ödemişsiniz zaten alınmış sizden. Benim 5 ürünüm aynı gün geldi siz düşünün. En düşüğü 5 TL.

Benim Kes onudan yaklaşık 10 ürünü geçti. Bir şey olmadı farklı isimlerle alın. Şuan Gümrükten çıkmış 2 tane PTT kargom var. 2 tanesi de gümrükte. 3-4 tane de yolda çinden gelen var.
Maalesef bilmiyordum hepsini aynı isimle aldım. İnşallah sorun cıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı