AliExpress ürün nasıl satın alınır?

Hocam, siz kendi yorumunuzda "oku zaten vazgeçersiniz..." demişsiniz buradan çıkarım direk AliExpressten ekran kartı almamaya yönelik oluyor.
Evet çünkü genel olarak önermiyorum. Eğer AliExpress ile ya da direkt satıcı ile uğraşmadan rahatının bozulma ihtimali olmadan bir ürün almak istiyorsa başka yerlere baksın. AliExpress'te dolandırıcı ve kötü satıcılar yoğunlukta. Eğer başım ağrırsa ağrır ama ağrımazsa ucuza bir ürün almış olurum diyerek bir kumar oynayacaksa kendi bilir. Şahsen çok aşırı iyi bir satıcı değilse ben alışveriş yapmamayı tercih ediyorum.

Evet çünkü genel olarak önermiyorum. Eğer AliExpress ile ya da direkt satıcı ile uğraşmadan rahatının bozulma ihtimali olmadan bir ürün almak istiyorsa başka yerlere baksın. AliExpress'te dolandırıcı ve kötü satıcılar yoğunlukta. Eğer başım ağrırsa ağrır ama ağrımazsa ucuza bir ürün almış olurum diyerek bir kumar oynayacaksa kendi bilir. Şahsen çok aşırı iyi bir satıcı değilse ben alışveriş yapmamayı tercih ediyorum.
Hocam, Aliexpress'te zaten yeni nesil karlar çok nadir bulunuyor daha çok ülkemizde ki ikinci elde sayısı fazla kartlar yoğunlukta orada.

Keşke bilmeden yorum yapmasaydınız Shopxxxx satıcıları dolandırıcı oluyor biz o konuda arkadaşları zaten uyardık sonu belliydi.

Bilmiyorsanız o yorumu bildikten sonra yapınız lütfen, 3 adet GPU satın aldım hiç bir sorun yaşamadım kurtulun bu ön yargıdan artık.
Ön yargılık durum yok maalesef, insan öğrenci olup parası kısıtlı olunca para verdiği şeyin yanması pek hoşuna gitmez.

Ayin yapıpı tebrik mi edeyim ne yapmamı istersiniz acaba sadece fikrimi belirttim bu kadar rahatsız olduysanız sileyim yorumumu isterseniz.
Hayır sadece bir şeyler de bir yorum yapmadan önce durup deneyimi olan var mı diye kontrol ediniz lütfen, forumda yorumunuzu moderatör ekibi dışında kimse silemez. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı