Aliexpress ürün önerisi

hakan yaeger

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Aliexpress kupon olayından yararlanmak istediğim için almayı planladığım teknolojik ürünleri Aliexpress üzerinden almak istiyorum ama hiç alışveriş yapmadım, dolayısıyla bilgim yok.
Şimdilik aradığım ürünler;
- Kablosuz veya kablolu kulaklık
- 80x30 Mousepad (QP Prism almak daha mantıklı olabilir sanırım.)
- Gece lambası
- RGB LED şerit
Bunlar için toplam 250 TL bütçem var, umarım hepsini bu bütçeyle almak mümkündür. Bir de bu ürünler için ortalama ne kadar gümrük vergisi öderim, bunu azaltmanın yolu var mıdır?
@MisakiTaro hocam sen bu konularda bilgilisin sanırım.

Türkiye'de benim haricimde AliExpress'ten ürün alan kalmadı sanırım. :ROFL:

Kuponla ucuza alabilirsiniz. Vergi zaten 24 TL geliyor, siz bir şey demeseniz bile.
Eksa E900 Pro aklımda hocam, teşekkür ederim. Telefonda kullanabileceğim tarzda bir şeyler var mı bildiğiniz?

Termal macununuz yoksa buna bakabilirsiniz.

Eksa E900 Pro aklımda hocam, teşekkür ederim. Telefonda kullanabileceğim tarzda bir şeyler var mı bildiğiniz?
Kulak içi mi? Kablosuz isterseniz şu tarz bir şey var:

Daha ucuza kablolu isterseniz bu var:

Led şerit:

Gece lambası olarak üstteki arkadaşın attığı gayet iyi.

Bu tarz isterseniz böyle de var.
Konuyu okumadınız herhâl:

Konuyu okumadınız herhâl:

Evet okumamıştım, geçmiş olsun hocam.

RGB şerit ve kulaklığı beğendim, teşekkür ederim hocam.
Kulak içi mi? Kablosuz isterseniz şu tarz bir şey var:
Aynen hocam, böyle bir şey bakıyorum. Bunu da detaylı kontrol edeceğim, teşekkür ederim.

Gece lambası olarak şöyle bir şey bakıyorum, kardeşim için. Bunlar alınır mı acaba?

Macuna ihtiyacım yok hocam şimdilik, teşekkür ederim yine de.

RGB şerit ve kulaklığı beğendim, teşekkür ederim hocam.

Aynen hocam, böyle bir şey bakıyorum. Bunu da detaylı kontrol edeceğim, teşekkür ederim.

Gece lambası olarak şöyle bir şey bakıyorum, kardeşim için. Bunlar alınır mı acaba?

Macuna ihtiyacım yok hocam şimdilik, teşekkür ederim yine de.
US $4.99 |3D baskı Galaxy ay lambası ay gece lambası çocuklar gece lambası 16 renk değişimi dokunmatik ve uzaktan kumanda Galaxy ışık bir hediye olarak|LED Gece Lambaları| - AliExpress ikisi arasından bu gerçekten kaliteli ve şık duruyor alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı