AliExpress ve Amazon arasındaki fiyat farkı normal mi?

Blub

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Gan 356m adlı küpü almayı düşünüyordum. İlk başta Amazon'a baktım 950 TL. Sonra AliExpress'e baktım 650 TL + 300 TL civarı indirimi var yani 350 TL. Bir de hesabı yeni kurdum diye 100 TL yeni kullanıcı indirimi geldi ödeyeceğim vergileri sildi o indirimde. Şimdi düşündüm böyle bir küpü neden birisi bu kadar ucuza satsın? Güvenilir midir değil midir?

Amazon: GAN -GAN 356 M 3x3 Sihirli Küp, Mıknatıs Hız Küp, Stickerless Sihirli Küp Puzzle Hediye (2020 Lite Sürüm) : Amazon.com.tr: Oyuncak

AliExpress: 366.46TRY 44% OFF|Orijinal GAN 356 M küp Gan356 M stickerless 3x3 hız küp manyetik profesyonel Speedcube GAN356M 3x3 GAN 356 M eğitici oyuncak|Magic Cubes| - AliExpress

Not: Genelde baktığım siteler 1000-900 TL arası olduğu için güvenemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimler olmasa AliExpress daha pahalı geliyor ama dediğiniz indirimler sayesinde daha ucuz almanızda sıkıntı olmayacaktır.

Genelde çoğu şey orda üretildiği için düşük kar marjıyla satılıyor. Aliexpressden bir şey alırken yorumlara bakıp alabilirsiniz. Baktığınız ürün güvenilir sanırım fotoğraflı yorumlarda vs bir sorun gözükmüyor. Hazır indirim varken de alın derim.

Merhaba. Gan 356m adlı küpü almayı düşünüyordum. İlk başta Amazon'a baktım 950 TL. Sonra AliExpress'e baktım 650 TL + 300 TL civarı indirimi var yani 350 TL. Bir de hesabı yeni kurdum diye 100 TL yeni kullanıcı indirimi geldi ödeyeceğim vergileri sildi o indirimde. Şimdi düşündüm böyle bir küpü neden birisi bu kadar ucuza satsın? Güvenilir midir değil midir?

Amazon: GAN -GAN 356 M 3x3 Sihirli Küp, Mıknatıs Hız Küp, Stickerless Sihirli Küp Puzzle Hediye (2020 Lite Sürüm) : Amazon.com.tr: Oyuncak

AliExpress: 366.46TRY 44% OFF|Orijinal GAN 356 M küp Gan356 M stickerless 3x3 hız küp manyetik profesyonel Speedcube GAN356M 3x3 GAN 356 M eğitici oyuncak|Magic Cubes| - AliExpress

Not: Genelde baktığım siteler 1000-900 TL arası olduğu için güvenemedim.

AliExpress'ten alabilirsiniz. Sorun çıkarsa tartışma başlatırsınız olur biter. Boşu boşuna o kadar para vermeye gerek yok.

Genelde çoğu şey orada üretildiği için düşük kar marjıyla satılıyor. AliExpress'den bir şey alırken yorumlara bakıp alabilirsiniz. Baktığınız ürün güvenilir sanırım fotoğraflı yorumlarda vs bir sorun gözükmüyor. Hazır indirim varken de alın derim.

Tamamdır. Sağ olun yorumlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı