Aliexpress ve İninal Kart alışveriş yetersiz bakiye sorunu

H10RuS13

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler arkadaşlar. Ben Aliexpress'den 39.08$'lık bir alışveriş yapmak istiyorum ininal kartımla. TL'ye de çevirdiğimde 116.77 gibi bir mebla çıkıyor. Kartımda 120 lira olmasına rağmen bakiye yeterli değil uyarısı alıyorum. Varsa bi çözümü yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İninal benim için pek çok yerde sorun çıkardı. 3D Secure özelliği olmadığı için o sorunların çıktığını söylediler. Ben de İninal ile Aliexpress'ten alışveriş yapamadım defalarca denememe rağmen, onun yerine banka kartımı kullandım.

Hatırladığım kadarı ile paypal, innal , paybyme gibi kartlarla aliexpress den alışveriş bir kaç yıl önce kalktı eyer elinde kredi kartı varsa onunla alışveriş yap.

İninal ile aliexpress'ten alışveriş yapılıyor. Yetersiz bakiyeyi bana da dedi. Karta 5 lira daha yatır öyle al. Karttan 3 4 lira kadar fazla çekecek daha sonra iade edecek fazla aldığı miktarı.

Hatırladığım kadarı ile paypal, innal , paybyme gibi kartlarla aliexpress den alışveriş bir kaç yıl önce kalktı eyer elinde kredi kartı varsa onunla alışveriş yap.
Niye yanlış bilgi veriyorsunuz ? Aliexpress üzerinden ininal ile alışveriş yaparsan ininal %10 komisyon alıyor. 100 TL' lik birşey alacaksan 110 TL keser.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı