Çözüldü Aliexpress yanlışlıkla siparişi onayladım

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşte o zaman sıkıntı. Canlı sohbet ile iletişime geçin, kargo bilgilerini kendilerine iletin ve ürünün gelmediğini, yanlışlıkla onayladığınızı yazın.
Çözdüm galiba tam anlayamadım bir bakar mısın?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200107-142504.png
    Screenshot_20200107-142504.png
    53,8 KB · Görüntüleme: 4.629
  • Screenshot_20200107-142500.png
    Screenshot_20200107-142500.png
    52,1 KB · Görüntüleme: 3.483
Çözdüm galiba tam anlayamadım bir bakar mısın?
Siz satıcıya yazmışsınız. Satıcı da ürünü gönderdiğini söylemiş. Ben müşteri hizmetlerine yazmanızı istedim. Onay verdikten 15 gün(-1 gün) içinde dispute açabiliyorsunuz. En kötü bunu yaparsınız ama müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.

Siz satıcıya yazmışsınız. Satıcı da ürünü gönderdiğini söylemiş. Ben müşteri hizmetlerine yazmanızı istedim. Onay verdikten 15 gün(-1 gün) içinde dispute açabiliyorsunuz. En kötü bunu yaparsınız ama müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.
Satıcı HuaPu store. Güvenilir bir satıcı. O yüzden gerek duymadım.

Arkadaşlar AliExpress'te yolda olan kargoyu yanlışlıkla onayladım. Bir sıkıntı olur mu?

Benim de başıma geldi hatta bugün dağıtıma çıktı ama gümrükten geçti yazısı vardı bu cumartesi takip edeyim derken tek elimle onayladım sonra satıcıya yazdım cevap vermedi ama kargolanınca cevap veriyordu tartışma açın cevap gelmedi bana ama olsun bekleyin bende bugün dağıtımda yazdı eğer Türkiye'ye vardıysa gümrükten geçti ise sıkıntı olmaz ama Türkiye'ye bile varmadıysa o zaman sıkıntı tartışma açın ve şunu yazın👉my product couldn't reach me ı accidentally approved the product ı'D appreciate it if you could help thank you 👈yeterli kanıt olarak takip alanının ve finish alanının fotoğrafını atın onaylanır zaten onaylanmazsa başvuru yapın ve paranızı alırsınız umarım başınıza gelmez gelen olur diye yazdım bunlar yeterlidir abartmaya gerek yok çok korkutmuşlar ama bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı