AliExpress'de satılan 8TB, 64TB SSD'ler gerçek mi?

coderMX

Hectopat
Türkiye'de satılan 8TB boyutunda SSD diskin fiyatı 14.000 TL civarında. AliExpress sitesinde ise boyutu 8TB ya da 64TB gibi yüksek kapasiteli diskler 500 TL civarına satılıyor. Yorumların olumlu olması dikkatimi çekti. Çok öncelerde okumuştum, bazı flash diskler örneğin 1TB flash bellek satılıyordu fakat sürekli üzerine yazıyormuş. Fakat benzer durum 8TB SSD'de olsaydı, yorumlarda belirtirlerdi sanırım. Arkadaşlar fikriniz nedir? Oyun, program kurulum dosyaları, aile fotoğrafları vs. bu SSD'lerde depolanır mı?

Eğer link vermek yasak değilse, birkaç ilanın linkini paylaşabilirim.

Rufat Mammadov

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Freelance bilgisayar mühendisi , öğretmen
Türkiye'de satılan 8TB boyutunda SSD diskin fiyatı 14.000 TL civarında. AliExpress sitesinde ise boyutu 8TB ya da 64TB gibi yüksek kapasiteli diskler 500 TL civarına satılıyor. Yorumların olumlu olması dikkatimi çekti. Çok öncelerde okumuştum, bazı flash diskler örneğin 1TB flash bellek satılıyordu fakat sürekli üzerine yazıyormuş. Fakat benzer durum 8TB SSD'de olsaydı, yorumlarda belirtirlerdi sanırım. Arkadaşlar fikriniz nedir? Oyun, program kurulum dosyaları, aile fotoğrafları vs. bu SSD'lerde depolanır mı?

Eğer link vermek yasak değilse, birkaç ilanın linkini paylaşabilirim.
64 tb olması imkansız , 8 tb olur fakat o fiyata bilemiyorum. Linkini verebilirsiniz.

enesgirgin5151

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600G 16GB RAM RTX 3060
Meslek
Serbest meslek
Bence imkansız bir olay o fiyata o depolama alanı imkansız bence kesin işin içinde bir şey vardır.

Yeni konular

Yukarı