Aliexpress'den alınan fan takibininde "ımport clearance failure" yazıyor

yavuzgg

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, 140 TL'ye aldığım fanda takip kısmında (ımport clearance failure) ibaresi ile karşılaştım ithalat izni hatası anlamına geliyormuş. Bunu nasıl çözebilirim?

Hala koruma devam ediyor tartışma açtığımda üst bölümden ürün elime ulaşmadı olarak seçersem lojistik sayfasına gitmemi öneriyor.

Merhabalar, 140 TL'ye aldığım fanda takip kısmında (ımport clearance failure) ibaresi ile karşılaştım ithalat izni hatası anlamına geliyormuş. Bunu nasıl çözebilirim?

Selamlar. Aynı sorundan ben de muzdaribim. Mi Band 5 almıştım güvenilir bir satıcıdan, geçen sene de Mi Band 4'ü aynı satıcıdan almıştım hiçbir sıkıntı olmadan 15 güne gelmişti. 12 Eylül 2020 tarihinde Çin'den kargoya verildi, oradan Singapur'a, oradan da 21 Eylül 2020 gecesinde ülkeye giriş yaptığı gözüküyor. Daha sonra gümrüğe sevk edildiği yazıyor. Bundan hemen sonra da sizdeki gibi aynı şekilde import clearance failure hatası veriyor. PackageRadar da takip ettiğimde gümrük memurlarının ekstra bilgi istediği yazıyor. Sizde durum nasıl oldu? Paketinize ulaşabildiniz mi?
Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende aynı sorun ile karşılaştım. İlk başta Import clearance failure ardından ise Held by Custom diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
aliexpres.PNG

(Import clearance failure) bu yazı gümrüğe takılma anlamına geliyormuş. Bu yazından sonra hemen aynı gün aynı saat o yazının çıkması garibime gitti biraz. Teşekkürler yardımınız için.

.
Bende aynı sorun ile karşılaştım. İlk başta Import clearance failure ardından ise Held by Custom diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.Eki Görüntüle 676830
(Import clearance failure) bu yazı gümrüğe takılma anlamına geliyormuş. Bu yazından sonra hemen aynı gün aynı saat o yazının çıkması garibime gitti biraz. Teşekkürler yardımınız için.

Bende de sizdeki gibi aynı yazılar çıkıyor. Sorun mu var acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı