AliExpress'den GTX 1060 3 GB alınır mı?

Krmdmrz

Hectopat
Hiçbir yerde kart yok, bunu hepimiz görüyoruz. Az önce bir tavsiye konusunda gördüm, sizce bu kart alınır mı? Fiyatı gayet iyi ve izlediğim testlerde 1650 ile neredeyse aynı sonuçları vermiş, hatta çoğu oyunda 5-15 FPS daha iyi performans göstermiş.

Kartta bir sorun olursa ne yapabilirim?
Güvenceleri nelerdir?
Garantisi olur mu?
Kartta bir sıkıntı oldu kırıktı vb geri yollayıp para iadesi alabilir miyim?
Kartın performansı hakkında da yorum yaparsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 Ti daha iyi olmaz mı? Aynı fiyata aynı mağazada mevcut.

Sanırım 1060 daha önde tabii doğruluğunu bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sacma olur, zaten vergisiz fiyati 2200 TL'ye geliyor, vergi de binince 2400 TL bandina gelecek. O karta o kadar para vermek yerine 2.elden garantili kutulu RX 570 almak cok daha mantikli.

Size yemin ederim elin Çinlisinin beni dolandırma şansı kendi vatandaşımızın dolandırma şansından az geliyor. :(

Sanırım 1060 daha önde tabii doğruluğunu bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Size yemin ederim elin Çinlisinin beni dolandırma şansı kendi vatandaşımızın dolandırma şansından az geliyor. :(

Neden dolandirilacaginizi dusunuyorsunuz ki? Elden testleri yapma imkaniniz varsa dolandirilmazsiniz veya en kotu GET ilani actirirsiniz. 200-300 TL fazla odemis olursunuz ama en azindan garantili-kutulu bir urununuz olmus olur. Yine de tercih size kalmis.

Hocam çoğu kişi alipexpress'den şikayetçi illaki bu siteden alacağım diyorsanız. Aynı fiyata 1050 Ti öneririm.

İllaki buradan istediğimden değil burada bulduğum için sordum. Yaklaşık 4 aydır bakıyorum da yapacak bir şey yok gibi.

Neden dolandirilacaginizi dusunuyorsunuz ki? Elden testleri yapma imkaniniz varsa dolandirilmazsiniz veya en kotu GET ilani actirirsiniz. 200-300 TL fazla odemis olursunuz ama en azindan garantili-kutulu bir urununuz olmus olur. Yine de tercih size kalmis.

İkinci ele karşı aşırı ön yargılıyım o yüzden sanrım, elden alabilecek kadar yakında değilim maalesef ki ama türevi ilanlara bakmaya çalışacağım.

Sonuç olarak çoğunluk bu ürünü tavsiye etmiyorsunuz anladığım kadarıyla.

fazla fps verdiği doğru alabilirsin ama artık onların dönemi bitmek üzere böyle 1 2 yıl kullanırsın ama artık kaldırmaz sonra sistem iyiyse azcık götürür

Geri
Yukarı