AliExpress'den kargo ne zaman gelir?

VIII.Edward

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba AliExpress'den xeon x3440: AliExpress'te ücretsiz gönderimle xeon x3440 satın alın version işlemci alacağım fakat kargo süresi veya yaşayacağım sıkıntıları düşünüyorum, herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Kuzenimin söylediğine göre AliExpress'den saat sipariş etmiş ve 5-6 ay sonra gelmiş ürünü sipariş ettiğini bile unutmuş.
Toplamda bir sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o işlemciler ancak mining işinde boş durmak için kullanılır. Onun içinse bile Celeron işlemciler daha az elektrik kullanıyorlar. Bunu alacağınıza i7-4770K vs alırsanız daha iyi performans alırsınız. Aliexpress'ten alınan işlemcilerin iyi bir ünü yok. Youtube'da biraz araştırın 20 tane söyleniyorsa 10 tanesi çalışacak durumda. Onlarda ölümün ucunda yani. Bu işlemcilerin çoğu 10-20 yıldır serverlarda durmadan çalışmışlar.

Arkadaşlar merhaba AliExpress'den xeon x3440: AliExpress'te ücretsiz gönderimle xeon x3440 satın alın version işlemci alacağım fakat kargo süresi veya yaşayacağım sıkıntıları düşünüyorum, herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Kuzenimin söylediğine göre AliExpress'den saat sipariş etmiş ve 5-6 ay sonra gelmiş ürünü sipariş ettiğini bile unutmuş.
Toplamda bir sıkıntı yaşar mıyım?

Benim de 3 ay sonra gelmişti. Bir taneside 20 günde gelmişti. Postnl adında kargo firmasıydı 20 günde gelen 3 aya gelen ise standart AliExpress kargosuydu.

Hocam o işlemciler ancak mining işinde boş durmak için kullanılır. Onun içinse bile Celeron işlemciler daha az elektrik kullanıyorlar. Bunu alacağınıza i7-4770K vs alırsanız daha iyi performans alırsınız. AliExpress'ten alınan işlemcilerin iyi bir ünü yok. YouTube'da biraz araştırın 20 tane söyleniyorsa 10 tanesi çalışacak durumda. Onlarda ölümün ucunda yani. Bu işlemcilerin çoğu 10-20 yıldır serverlarda durmadan çalışmışlar.

1156 pin bir işlemci gerek i7 4770K anakartıma uymuyor.
Yazının kalanını göz önüne aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı