Aliexpress'den nasıl alışveriş yapacağım?

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar, Alıexpress'de sıparıs kapalı hatası aldım artık sipariş veremiyorum. Almak istediğim bir saat var ne yapabılırım?

Sipariş kapalı hatası alıyorsanız önceden ilk sipariş indirimini farklı hesapta kullanmış olduğunuz anlamına gelir. Önceden alışveriş yaptığınız hesaptan alın ya da ilk sipariş indirimi olmayan ürünü alın.

Hocam daha önce bir şey sipariş etmedim ama ondan önce bir hesabım var idi şimdi gidip ondan mı sipariş vereyım yoksa iade gelsın tekrar buradan mı alayım?

Hocam daha önce bir şey sipariş etmedim ama ondan önce bir hesabım var idi şimdi gidip ondan mı sipariş vereyım yoksa iade gelsin tekrar buradan mı alayım?
Gidip o hesaptan sipariş verin. Hatanın sebebi dediğim gibi, yeni hesap açtığında seni yeni kullanıcı sanar ve yeni kullanıcı indirimi yapar. Daha önceden hesabının olduğu fark ederse, sipariş kapanır ve para 7 gün sonra falan yatar.

Gidip o hesaptan sipariş verin. Hatanın sebebi dediğim gibi, yeni hesap açtığında seni yeni kullanıcı sanar ve yeni kullanıcı indirimi yapar. Daha önceden hesabının olduğu fark ederse, sipariş kapanır ve para 7 gün sonra falan yatar.
Şimdi hocam diğer hesaptan alayım diyorsunuz sıkıntı çıkmaz eminmisiniz? Yada aileden biri üzerine mi yeni hesap açsam?

Bi deneyeyım bakalım.

Şimdi hocam diğer hesaptan alayım diyorsunuz sıkıntı çıkmaz eminmisiniz? Yada aileden biri üzerine mi yeni hesap açsam?

Bi deneyeyım bakalım.
Hocam her türlü yeni hesap olduğunu fark ediyorlar. Önceden alış-veriş yaptığınız bir hesabı kullanın. Sıkıntı çıkmaz.

Hocam olmadı tekrar sipariş kapalı hatası verdı. Parayı çekmedi ama iyi. Kuponsuz deneyın vs hata verdı bir de

Hocam her türlü yeni hesap olduğunu fark ediyorlar. Önceden alış-veriş yaptığınız bir hesabı kullanın. Sıkıntı çıkmaz.

Alışveriş yaptığım hesap yok, aileden biri üzerine açacağım mecbur.

Hocam olmadı tekrar sipariş kapalı hatası verdı. Parayı çekmedi ama iyi. Kuponsuz deneyın vs hata verdı bir de

Alışveriş yaptığım hesap yok, aileden biri üzerine açacağım mecbur.
Hocam demek ki yazdığınız bilgiler ile önceden sipariş verilmiş ki sipariş kapanıyor. Yoksa kapanmazdı.

Hocam demek ki yazdığınız bilgiler ile önceden sipariş verilmiş ki sipariş kapanıyor. Yoksa kapanmazdı.

Hocam vallahi daha önce sipariş vs vermedim. İlk defa sipariş vereceğim. Fakat 2 hesap olduğundan öyle bir hata verdi aileden başka biri üzerine isteyeceğim mecbur.

Yeni konular

Geri
Yukarı