AliExpress'den pantolon alınır mı?

348103

Hectopat
Çok güzel pantalonlar olmasına rağmen gümrük vergisi alırlar vs. diye endişe var içimde daha önce hiç yurt dışından alışveriş yapmadım Çin'den geleceği için korona kapma riski de taşırım diye korkuyorum üstüne Tse'den geçmemiş ürünler acaba hiç alışveriş yapan oldu mu giyim üzerine? Eğer ki AliExpress'den alınmazsa Amazon Jp'den alınabilir mi? İki sorumuda cevaplarsanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel pantalonlar olmasına rağmen gümrük vergisi alırlar vs. diye endişe var içimde daha önce hiç yurt dışından alışveriş yapmadım Çin'den geleceği için korona kapma riski de taşırım diye korkuyorum üstüne Tse'den geçmemiş ürünler acaba hiç alışveriş yapan oldu mu giyim üzerine? Eğer ki AliExpress'den alınmazsa Amazon Jp'den alınabilir mi? İki sorumuda cevaplarsanız çok mutlu olurum.
Daha önce pantolon giysi tarzı şeyler almadım ama bir sürü ürün sipariş etmişliğim oldu genelde vergi alıyorlar. Korona kapma konusunda da bence çok bı endişeniz olmasın çünkü zaten havasız bir ortamda 15 gün kargo bekliyor ve de çok aklınıza takılırsa dezenfekte edersiniz. 2.sorunuz için Amazon Jp konusunda bir bilgim yok hatta ilk defa duydum.

Daha önce pantolon giysi tarzı şeyler almadım ama bir sürü ürün sipariş etmişliğim oldu genelde vergi alıyorlar. Korona kapma konusunda da bence çok bir endişeniz olmasın çünkü zaten havasız bir ortamda 15 gün kargo bekliyor ve de çok aklınıza takılırsa dezenfekte edersiniz. 2.sorunuz için Amazon jp konusunda bir bilgim yok hatta ilk defa duydum.

Hocam size bir sorum var alınan gümrük vergisini nasıl ödüyoruz ve ne kadar aldıklarına nereden bakıyoruz gümrük vergisini ürün geldiğinde kapıdaki kargo çalışanına mı vereceğim?
Hocam size bir sorum var alınan gümrük vergisini nasıl ödüyoruz ve ne kadar aldıklarına nereden bakıyoruz gümrük vergisini ürün geldiğinde kapıdaki kargo çalışanına mı vereceğim?
Cevaplarsanız sevinirim. @Ozan5454545454

Son düzenleme:

Cevaplarsanız sevinirim. @Ozan5454545454
Gümrük vergisini yanlış hatırlamıyorsam kargocuya vermiyorduk ama nereye veriyorduk o konuda bir bilgim yok maalesef.

Geri
Yukarı