Aliexpress'den sipariş ettiğim ürün PTT tarafından iade adresi yetersiz söylemiyle elime ulaştırılmadı

yavuzgg

Kilopat
Daha fazla  
Sipariş ettiğim ürün gümrükten geçerek bulunduğum bölgedeki PTT'ye geldi ve oradan tekrar başakşehir PTT'ye gitti. Sebebi ise yetersiz iade adresi. Bu durumu satıcı ile paylaştım, henüz geri dönmedi. Benim buradan halletmek şansım var mı? PTT'yi aradığımda meşgule attı.

Screenshot_20200811_154857_com.android.chrome.jpg

Merhaba,

Yurtdışından size gelene kadar kargo kutusunun üzerine bir sürü etiket basılıyor. Bunlardan birinde adresiniz yanlış ya da eksik girilmiş olabilir. Şu an hangi PTT şubesinde de ise arayıp durumu izah edin. Sorun çözülecektir.

Merhaba,

Yurtdışından size gelene kadar kargo kutusunun üzerine bir sürü etiket basılıyor. Bunlardan birinde adresiniz yanlış ya da eksik girilmiş olabilir. Şu an hangi PTT şubesinde de ise arayıp durumu izah edin. Sorun çözülecektir.

20 defa aradım tele sekreterden sonra hiçkimse çıkmadı. Bu sabah Aliexpress'den mail geldi ürününüz elinize ulaşacaktır diye 2 gün önce de ürününüzü gidip alın diye mail geldi bu durumun kendi kendine çözüldüğünümü gösterir.

20 defa aradım tele sekreterden sonra hiçkimse çıkmadı. Bu sabah Aliexpress'den mail geldi ürününüz elinize ulaşacaktır diye 2 gün önce de ürününüzü gidip alın diye mail geldi bu durumun kendi kendine çözüldüğünümü gösterir.

Burası Türkiye. Bence emin olmak için PTT arayın ya da yakın ise direkt dağıtım birimine gidip sorun. Ben direkt dağıtım birimine geldiğinde gidip alıyordum.

Burası Türkiye. Bence emin olmak için PTT arayın ya da yakın ise direkt dağıtım birimine gidip sorun. Ben direkt dağıtım birimine geldiğinde gidip alıyordum.

Ürünü bu gece geri yollanacakmış Ali Express'ten tertışma açtım reddedildi kafayı yiyeceğim ürün geri gitmeden paramı geri alamıycak mıyım şimdi bu ne biçim iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı