AliExpress'te "gümrüklendi" ne demek?

Sizin paket Aliexpress takibinde hangi gün gümrüklendi ibaresini yazıyordu. Benim 5 ağustostan bu zamana kadar hala gümrüklendi ibaresi var.
Benim de gümrüklendi yazısı 5-6 gün sürdü. Bugün kargom bana ulaştı. Gümrük biraz yavaş hareket ediyor. Toplamda bana gelmesi 11 gün sürdü.

Benim de gümrüklendi yazısı 5-6 gün sürdü. Bugün kargom bana ulaştı. Gümrük biraz yavaş hareket ediyor. Toplamda bana gelmesi 11 gün sürdü.
Ta m tarih söyleme şansınız var mı acaba? Aynı şekilde benim de 5 ağustostan bu yana gümrüklendi yazıyor. Eğer size 5 ağustos tarihinden sonra gümrüklendi yazısı geldiyse ve ulaştıysa bizim mallar gümrükte takılmıştır çünkü.

Tam tarih söyleme şansınız var mı acaba? Aynı şekilde benim de 5 ağustostan bu yana gümrüklendi yazıyor. Eğer size 5 ağustos tarihinden sonra gümrüklendi yazısı geldiyse ve ulaştıysa bizim mallar gümrükte takılmıştır çünkü.
Tam tarih söyleme şansım yok çünkü sipariş tamamlandıktan sonra o sayfa kapandı. 2 ağustos sipariş verdim. 3-4 günde Türkiye'ye ulaştı. Ondan sonraki süreç gümrükte geçti. 4-5 gün boyunca gümrüklendi yazısı vardı. Kargo Aras'a aktarıldığı gibi ertesi gün getirdiler. Daha bugün geldi kargo. Ürün tipine ve gümrük yığılmasına göre süreç uzuyor olabilir. Kargo detaylarında Import Clearance Success yazısı varsa gümrükten başarıyla geçmiştir.

Benim de aynı sıkıntı var, 9 Ağustos tarihinde gümrüklendi gözüküyor hâlâ Aras Kargo şirketine düşmedi, daha önce aldığım üründe kısa sürede Aras Kargo'ya düşmüştü yoğunluk var herhalde.

Benim de aynı sıkıntı var, 9 Ağustos tarihinde gümrüklendi gözüküyor hâlâ Aras Kargo şirketine düşmedi, daha önce aldığım üründe kısa sürede Aras Kargo'ya düşmüştü yoğunluk var herhalde.
Merhabalar. Benim 5 ağustos tarihli kargom bugün Aras kargoya teslim edilmiş. Evet belli ki baya bir yoğunluk var, ya da cuma günleri gümrükten toplu şekilde çıkarmaya başladılar artık. Çünkü sık sık yurt dışı alışverişi yapan biriyim ve son 1 senedir ilk defa bu kadar geç çıktı gümrükten.

Benim de kargom gümrüklendi yazıyor 12 Ağustos'ta bugün 15 Ağustos takip kodum LP00524501385426 hiçbir sitede doğru gözükmüyor ship24 17TRACK aras kargodada gözükmüyor.

Geri
Yukarı