AliExpress'te satıcıya not gönderme

AC4R

Picopat
Ben bugün AliExpress'den Mpow Air SE aldım. Kupon ile 58 TL düşürdüm ve 127 TL'ye aldım. Satıcıya ise gümrük vergisi için düşük fiyat yazmasını isteyeceğim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardım eder misiniz?

Ben bugün AliExpress'den Mpow Air SE aldım. Kupon ile 58 TL düşürdüm ve 127 TL'ye aldım. Satıcıya ise gümrük vergisi için düşük fiyat yazmasını isteyeceğim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardım eder misiniz?
Siparişlerime gelip contact the seller tuşuna bas. Ondan sonra oraya ingilizce olarak yaz.

Ben nereden göndereceğimi biliyorum da ne yazacağımı bilmiyorum.
"I live in Turkey. Would you enter the price as $ 5 for less customs tax?" Diyelim ki ürünü 15 dolara aldın. Adama söyle 7-8 yazsın. o 5 yazan yeri sen değiştir. Gümrük anlamazsa düşük fiyat gelir anlarsa kendi belirledikleri fiyattan vergilenir.

"I Live'in turkey. Would you enter the price as $ 5 for less customs tax?" diyelim ki ürünü 15 dolara aldın. Adama söyle 7-8 yazsın. O 5 yazan yeri sen değiştir. Gümrük anlamazsa düşük fiyat gelir anlarsa kendi belirledikleri fiyattan vergilenir.

Kendileri belirlerse çok kötü olmaz mı? Yapmamak daha mı iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı