AliExpress'ten 17 kuruşa alınan mini PC'nin vergisi ne kadar olur?

6 tane aldım ama Papara da AliExpress aboneliği aylık 1.08TL yazıyor bu ne şimdi?
Aylık 1.08TL mi vereceğim şimdi ben buna abonelik diye bir şey geldi.
Abonelik şeyini kapatsam mı acaba? Her ay para alır mı yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

Bazen normal alımlar abonelik kısmında gözüküyor. Bende de Steam için aynısı olmuştu.

Ayrıca umarım geleceğini düşünerek alan yoktur.

Ya zaten herkes eğlencesine aldı. Kimse 1 cent verdi diye fakirleşmedi. Gelirse güzel olur o ayrı mesele ama gelmeyeceği de büyük ihtimal.
Beyler Bu bir dolandırıcılıktır.. Tecrübe ile sabittir. Alan herkese geçmiş olsun.. Geçtiğimiz aylarda başıma geldi. Benzer olay.. Ustayazar.com sitesinde bu tarz satıcıların dolandırma yöntemini anlatan yazıya denk gelmiştim.. Orda edindiğim bilgiye göre nasıl para iademi alacağı konusunda detaylı bilgiye rastladım.. inceleyin derim..

Amazon'dan çok güvenirim AliExpress'e. Sıkıntı çıkarsa anında iade edilir, hatta 2 katını verir.
Aynen abart üstüne şirketi üstüne yaparlar. En fazla kupon verirler abartma.
Ya zaten herkes eğlencesine aldı. Kimse 1 cent verdi diye fakirleşmedi. Gelirse güzel olur o ayrı mesele ama gelmeyeceği de büyük ihtimal.
Öyle diyorsunuz ama iki gün sonra Aliexpress iadem yatmadı diye konular açmayın.

Reklam amaçlı belli sayıda ürün gönderebilirler mi acaba böyle? AliExpress'in, üç beş bin dolarlık Google reklamı falan yapacağına böyle bir şey yapması çok daha etkili olabilir aslında. İlk zamanlarında da zararına satıyor gibiydi birçok şeyi.

Gelirse konuyu hortlatın hatta etiketleyin direk, çok merak ettim stok yok alamadım ben.

Reklam amaçlı belli sayıda ürün gönderebilirler mi acaba böyle? AliExpress'in, üç beş bin dolarlık Google reklamı falan yapacağına böyle bir şey yapması çok daha etkili olabilir aslında. İlk zamanlarında da zararına satıyor gibiydi birçok şeyi.
Hayır böyle reklam olmaz. Geçen sene bu aylarda Aliexpress 0.1 cente bir sürü bedava ürün dağıttı. Arkadaşlarını davet ederek bir bedava ürün alabiliyordun. (Güvenliği aşarak daha fazla da alabiliyordun.) Herkes almaya başlayınca çok yayıldı ve herkes sipariş vermeye başladı. Ondan sonra Türkiye'ye kapandı. Çünkü bizim halk abarttı doğal olarak. Ben de bu işi yaparak Dolap üzerinden sattım yaklaşık 1000 TL kazandım. Komisyon olmasa daha çok kazanırdım. Aliexpress'te sadece vergi ödüyordunuz. Ürün 10 kuruş falandı. Verdiği ürünler Termos, masa lambası, oyuncak vb.

Geri
Yukarı