AliExpress'ten alınan akıllı saat ne zaman gelir?

sinilker

Kilopat
Merhaba herkese,
Ben de AliExpress'den 1 Temmuz'da bir akıllı saat almıştım. Haylou RS4 Plus. Ürün alınırken vergisi de ödendi. 3 Temmuz'da ürün kargoya verildi. Firma tarafından LP00519528338113 şöyle bir takip numarası verildi. Ürün yurt dışına sevkedildi konumunda kaldı. Geçen gün firmaya da ürün hala ulaşmadı dedim sakin olun bekleyin diyor? Bu ürünün geri dönmesi gibi bir şey olabilir mi ya da farklı bir durum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese,
Ben de AliExpress'den 1 Temmuz'da bir akıllı saat almıştım. Haylou RS4 Plus. Ürün alınırken vergisi de ödendi. 3 Temmuz'da ürün kargoya verildi. Firma tarafından LP00519528338113 şöyle bir takip numarası verildi. Ürün yurt dışına sevkedildi konumunda kaldı. Geçen gün firmaya da ürün hala ulaşmadı dedim sakin olun bekleyin diyor? Bu ürünün geri dönmesi gibi bir şey olabilir mi ya da farklı bir durum?

Uzun sürüyor genelde kontrol edersiniz ara ara.

hala daha bi gelişme yok. alixpres de belli bir süre sonra otomatik onay verir mi?

bugün itibariyle aras kargoda sorgulanabilir durumda. teşekkür ederim cevaplar için. yalnız ilk defa bu kadar uzun sürdüğünü gördüm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı